"به ندرت دیده شده است که چیزی تا این حد "/>

زنجیره هوشمند بایننس مورد هدف انتقادات شدید قرار گرفته است!

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یک متخصص ناشناس بلاک چین @kaber2 در GitHub ، تحلیلی پر از خشم از جنبه‌های توسعه و نگهداری زنجیره هوشمند بایننس منتشر کرد.

“به ندرت دیده شده است که چیزی تا این حد غیرحرفه ای مدیریت شود”

در 16 نوامبر 2021، @kaber2 هفت نقطه انتقادی را علیه پلتفرم قراردادهای هوشمند محبوب زنجیره هوشمند Binanceبایننس منتشر کرد. اول، هیچ بررسی کدی وجود ندارد: وصله‌ها بدون توضیحات مناسب انجام می‌شوند. بنابراین، به سختی می توان فهمید که کدام مسائل توسط این یا آن ارتکاب حل می شود. سپس، فرآیند توسعه BSC فاقد آزمایش بتا است: به‌روزرسانی‌های جدید اوضاع را بدتر می‌کنند. حتی زمانی که هزاران توسعه‌دهنده آن مشکل را گزارش می‌کنند، تیم به گزارش‌های باگ توجهی ندارد. منتقد تصمیم برای غیرفعال کردن پخش تراکنش‌های همتا به همتا را رد کرد، زیرا اجرای آن کل شبکه را بسیار متمرکز می‌کند.

او همچنین از افزایش اندازه بلوک با کاهش زمان بلوک انتقاد می‌کند. در مجموع، او تیم بزرگ‌ترین CEX را به رویکرد «چاپ نقدی» متهم کرد: بایننس می خواست یک هک سریع برای به دست آوردن مقداری پول داشته باشد، اما حاضر نیست حتی منابع متوسطی را گسترش دهد تا این مورد واقعاً کار کند. او فاش کرد که 4000 سکه بایننس (BNB) در کیف او وجود دارد که تقریباً برابر با 2.35 میلیون دلار است. با این حال، منتقد BSC در حال بررسی انحلال دارایی های BNB خود است. همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، @kaber2 در دیدگاه های خود در مورد تمرکز بایننس تنها نیست. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase و جی هائو از OKEx نیز تیم بایننس را به متمرکز کردن محیط قراردادهای هوشمند خود متهم کردند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.