سازمان نظارت بر امور مالی آلمان مجوز حضانت رمزنگاری را برای Coinbase تأیید کرد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

از ژانویه 2020 ، همه شرکت های رمزنگاری فعال در بازار آلمان نیاز به تأیید BaFin دارند.

در اطلاعیه روز دوشنبه ، اداره نظارت بر امور مالی آلمان ، همچنین به عنوان BaFin ، اعلام کرد که اولین مجوز Coinbase را برای مبادله رمزنگاری مربوط به نگهداری دارایی های دیجیتال در کشور صادر کرده است.
سازمان تنظیم مقررات گفت که به دلیل عدم وجود سابقه ، یک تیم بین رشته ای ، برای رسیدگی به هر گونه مسئله مربوط به بازداشت رمزنگاری تشکیل می شود. قانون گذاران در آلمان قانونی را در پایان سال 2019 تصویب کردند که طبق آن شرکت هایی که می خواهند به عنوان مشاغل نگهداری رمزنگاری فعالیت کنند تأیید BaFin را دریافت می کنند.
این قانون جدید از تاریخ 1 ژانویه سال 2020 به مرحله اجرا درآمد ، اما یک دوره گذار برای شرکت های رمزنگاری که قبلاً در کشور فعالیت می کردند ، فراهم شد. طبق یادداشت های BaFin در مورد قانون فوق ، مشاغلی که “مبادله ارزهای مجازی را برای جریمه قانونی و بالعکس” یا سایر ارزهای رمزپایه ارائه می دهند ، موسسات مالی مشمول مقررات محسوب می شوند.
با این حال ، نهاد تنظیم کننده پیش از این به سرمایه گذاران بالقوه هشدار داده بود که هیچ محافظتی در برابر خسارات مصرف کنندگان خرده فروشی در فضای رمزنگاری وجود ندارد – هشدار BaFin در اعلامیه خود در مورد مجوز Coinbase تکرار شد.

سهام Coinbase از زمان ورود به لیست مستقیم در ایالات متحده ، به زیر قیمت مرجع اولیه 250 دلار رسیده است.
در زمان انتشار ، سکه 239.49 دلار قیمت دارد که از 14 آوریل تقریباً 30 درصد افت کرده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.