سازمان گردشگری تایلند برای احیای صنعت توریسم خود به دنبال جذب سرمایه گذاران ارز دیجیتال است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سازمان گردشگری تایلند (TAT) در آخرین تلاش خود برای احیای صنعت توریسم آسیب دیده در پادشاهی جنوب شرقی آسیا، به دنبال جذب سرمایه گذاران ثروتمند ارزهای دیجیتال است.

دپارتمان گردشگری ایالتی میلیونرهای ارز دیجیتال را هدف قرار داده است و تلاش می کند به صنعت توریسم ویران شده خود جان بدهد.

همانطور که هفته گذشته بلومبرگ گزارش داد، فرماندار TAT، یوتاساک سوپاسورن، در حال همکاری با شرکت‌های رمزنگاری و صرافی‌های محلی برای شروع پذیرش رمزارز برای سفر است. این کشور وابسته به گردشگری 80 میلیارد دلار از درآمد خود را به دلیل همه گیری از دست داده است.

سوپاسورن می‌خواهد راهی آسانتر برای پرداخت از طریق ارز دیجیتال را برای گردشگران فراهم کند. پیام‌های متفاوتی در مورد پذیرش ارزهای دیجیتال در تایلند وجود دارد که دولت، بانک مرکزی و تنظیم‌کننده‌های مالی تحت حمایت ارتش،نسبت به این کار واکنش مثبتی نشان ندادند.

در ماه مه، اداره مبارزه با پولشویی این کشور اعلام کرد که از ماه جولای، صرافی‌های ارز دیجیتال باید هویت مشتریان جدید را به صورت فیزیکی تأیید کنند. TAT همچنین می‌خواهد توکن خود به نام TAT Coin را به عنوان بخشی از این درایو جدید «رمزگردی» به منظور جذب افراد دارای ارز دیجیتال راه‌اندازی کند.

یوتاساک گفت: “ارز دیجیتال آینده است، بنابراین ما باید تایلند را به یک جامعه رمزنگاری مثبت تبدیل کنیم تا از این گروه از گردشگران با کیفیت استقبال کنیم.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.