سران گروه G20 قبل از تصویب خواستار تنظیم استیبل کوین هستند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قانونگذاران که در چهارمین نشست وزرای دارایی گروه G20 و روسای بانک مرکزی صحبت کردند ، گفتند که تا زمانی که تمام نگرانی های مربوطه برطرف نشود ، نباید اجازه استفاده از استیبل کوین ها داده شود.

 در این جلسه که روز چهارشنبه برگزار شد ، در مورد الزامات قانونی و نظارتی در مورد استیبل کوین صحبت شد. در این نشست وزرای دارایی و روسای بانک های مرکزی در مورد موضوعات مختلف ، از جمله تأثیرات همه گیری COVID-19 و افزایش فناوری های جدید برای پرداخت های فرامرزی صحبت کردند. 

همچنین اهداف تعیین شده توسط هیئت ثبات مالی (FSB) برای حل چالش های هزینه ، سرعت و شفافیت در این بخش ، که تا سال 2027 اجرا می شود را تصدیق می کند.

به طور کلی ، این جلسه خواستار تعیین استانداردهایی برای دارایی های دیجیتال و ارائه دهندگان خدمات مربوطه شد ، چیزی که در حال حاضر چندین دولت در حال بررسی آن هستند. گروه ویژه اقدام مالی (FATF) ، که در مورد پولشویی و نگرانی های مربوط به تامین مالی تروریسم صحبت کرده است ، در مرکز این بحث خواهد بود. نتایج یک نظرسنجی که قبلاً توسط FSB منتشر شده بود نیز نشان داد که استیبل کوین ها به سطح قابل توجهی از استفاده برای پرداخت های اصلی نرسیده اند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.