سرمایه گذار آمریکایی کریس فلاورز می گوید بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت خنده دار است

neda
1 سال قبل
بیت کوین

مخالفت ها علیه بیت کویت همچنان ادامه دارد،کریستوفر فلاورز، سرمایه‌گذار آمریکایی و مدیرعامل J.C. Flowers، این ارز دیجیتال پیشرو را مورد حمله جدیدی داد.

طبق گزارش بلومبرگ، فلاورز ارز دیجیتال پیشرو را مورد انتقاد قرار داد و گفت که به عنوان یک گزینه پرداخت خنده دار است. فلاورز می‌گوید: «بیت‌کوین به‌عنوان یک روش پرداخت جایگزین واقعا خنده‌آور است… خیلی کند، خیلی گران است».

او برای مقابله با افرادی که معتقدند بیت کوین نسبت به طلا محافظ بهتری در برابر تورم است، فراتر رفت. وی گفت که بیت کوین هیچ ارتباطی با طلا ندارد و افزود که تورم برای افرادی که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند اولویت اصلی نیست. در حالی که فلاور از بیت‌کوین انتقاد کرده و گفته است که بسیار کند و گران است، جهان نیز این ارز دیجیتال را به دلیل کارمزد تراکنش سریع، بدون درز و تقریباً صفر آن در مقایسه با سیستم‌های قدیمی می‌شناسد و تأیید می‌کند. این دور از ذهن نیست زیرا فناوری جدیدی هر روز برای بهبود بیشتر سرعت دو برابری و تقریباً کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در مقایسه با سیستم‌های قدیمی معرفی می‌شود.

بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه می دهد و حتی با وجود انتقاداتی که در طول سال ها با آن مواجه بوده است، به پذیرش جریان اصلی نزدیک می شود. در حالی که تورم ایالات متحده به بالاترین حد خود در 30 سال گذشته رسیده است، ارز دیجیتال پیشرو در این هفته به رکورد جدید 69000 دلاری رسید. از آنجایی که بیانیه فلاورز درباره بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جایگزین خنده دار است، سایر افراد همچنان به پتانسیل آن پی می برند، آن را به عنوان وسیله ای پرداخت می پذیرند و استفاده می کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.