سفیر السالوادور گفت که بیت کوین میتواند فرصت های بی شمار و اقتصاد با ثبات را به مردم ارائه دهد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

صندوق بین المللی پول و سایر نهادها از تصمیم السالوادور برای استفاده از بیت کوین به عنوان ارز قانونی انتقاد کرده اند بر همین اساس سفیر السالوادور در آمریکا به صراحت اعلام کردکه این کشور از احساسات سازمان های بین المللی نگران نیست.

میلنا مایورگا، سفیر السالوادور در ایالات متحده به Coindesk گفت که این کشور از شکستن پل ها با متحدان سابق هراسی ندارد و با پذیرش بیت کوین پیش می رود. سفیر به طور مفصل در مورد تحولات اخیری که از زمان عبور کشور از روبیکون رخ داده است صحبت کرد.

مایورگا گفت: نگرانی در واشنگتن دی سی در مورد از دست دادن قدرت دلار است و ما آن را درک میکنیم اما سالوادور باید ادامه دهد و در سطح دیگری باشد.

سفیر خاطرنشان کرد که بیت کوین یک گزینه تامین مالی جایگزین به دور از روش های سنتی ارائه شده توسط سازمان های کمک رسانی مانند صندوق بین المللی پول به کشور ارائه می دهد. او گفت: “آنها می ترسند و نگران هستند زیرا اگر ما موفق شویم، بسیاری از کشورها به دنبال پیروی از ما هستند.”

او خاطرنشان کرد که در 30 سال گذشته، این کشور از رهبری فاسدی رنج برده است و هوشمندانه کار نکرده است که ناشی از عدم شفافیت آشکار است و معتقد است که بیت کوین به دولت رئیس جمهور بوکله کمک می کند تا فرصت های بی شمار و اقتصاد باثبات را به مردم سالوادور ارائه بدهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.