سقوط بازار جهانی رمزنگاری توسط دومین و بزرگترین شرکت املاک چین

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

روزنامه نگار چینی کالین وو ، که همه چیز را در رابطه با بازار ارزهای رمزنگاری شده پوشش می دهد ، در توئیتر خود اعلام کرد که بازار سهام هنگ کنگ سقوط کرده است. به طور خاص ، شاخص هنگ کنگ‌ تقریباً 7 درصد از دست داد و به کمترین سطح در 52 هفته گذشته رسید.

بازار سهام هنگ کنگ سقوط کرد و باعث کاهش بازارهای جهانی و ارزهای رمزپایه شد. دلیل اصلی آن Evergrande ، بزرگترین شرکت املاک چین با نزدیک به 2 تریلیون بدهی است.

پیش از این ، شاخص نیز 17 درصد کاهش یافته بود. با توجه به لیست Fortune Global 500 2021 ، گروه املاک Evergrande از نظر فروش دومین توسعه دهنده بزرگ املاک در چین است. همچنین از نظر سود 122مین گروه بزرگ جهان است. 

سایر غول های املاک هنگ کنگ نیز با فروش گسترده سهام روبرو شده اند که از جمله آنها می توان به شرکت توسعه زمین هندرسون اشاره کرد. 

به گفته وو ، اورگراند تقریبا 2 تریلیون دلار بدهی دارد. نگرانی های فزاینده در مورد بحران بدهی یکی از بزرگترین شرکت های املاک طیف وسیعی از بازارها را تحت تاثیر قرار داده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.