سقوط نیم میلیون دلاری بازار ارز دیجیتال در هفته اخیر

neda
1 سال قبل
اتریوم

فضای ارز دیجیتال اخیراً به خوبی کار نمی کند. این صنعت اخیراً سقوطی را تجربه کرده است که آن را به زیر مرز 3 تریلیون دلار رساند در طول هفت روز گذشته حدود 500 میلیارد دلار از دست داده است، زیرا به نظر می رسد بسیاری از سرمایه گذاران پس از افزایش بیت کوین به بالاترین رقم تاریخی جدید یعنی نزدیک به 69000 دلار پول نقد کرده اند. این را بارها و بارها دیده ایم. متأسفانه فضا پر شده است از افراد زیادی که اهداف کوتاه مدت دارند. به نظر نمی رسد که به ذهنشان خطور کند که وقتی چیزی در حال افزایش است، شانس زیادی وجود دارد که حتی بیشتر شود، مانند مورد بیت کوین.

زمانی که چندی پیش قیمت آن به 68000 دلار رسید، هیچ چیزی در نمودارها وجود نداشت که نشان دهد بلافاصله پس از آن کاهش می یابد. این اقدام مسلماً توسط سرمایه‌گذارانی ایجاد می‌شود که بالاترین سطح تاریخ را دیدند و تصمیم گرفتند واحدهای خود را بفروشند تا به سود سریع و زودهنگام دست یابند. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال شماره یک جهان از نظر ارزش بازار نزدیک به 18 درصد کاهش یافته است که 13 درصد آن تنها در هفته گذشته از دست رفته است. این یکی از بزرگترین لغزش هایی است که ارز در نیمه دوم سال 2021 تجربه کرده است.

ویل موریس – تاجر فروش در Global Block در بریتانیا – در مصاحبه ای توضیح داد: اگر رکود ادامه پیدا کند، شاخص قدرت نسبی 14 روزه برای اولین بار از ماه می، زمانی که بیت کوین به زیر 30000 دلار سقوط کرد، افزایش فروش را به ثبت می رساند. با نگاهی به تحلیل‌های تکنیکی اخیر، اگر شاخص قدرت نسبی بیت‌کوین در نقطه‌ای به زیر 30 برسد، این تلقین می‌شود که ارز بیش از حد فروخته شده است و بنابراین به زودی جهش می‌کند. به گفته موریس، شاخص ترس و طمع بازار ارزهای دیجیتال به پایین ترین حد خود در بیش از یک ماه گذشته رسیده است و در حال حاضر، عدد 34 را نشان می دهد که نشان می دهد ترس در فضای معاملات ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است. موریس می گوید: مقدار بیت کوین و اتریوم در صرافی ها همچنان به سطوح پایین تر کاهش می یابد و نهنگ ها به انباشته شدن ادامه می دهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.