سناتورهای ایالات متحده نظرات خود را در مورد استفاده از ارز رمزنگاری شده در حملات باج افزار اعلام کردند.

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قانون گذاران ایالات متحده در مورد احتمال ممنوعیت ارزهای رمزپایه به عنوان راه حلی برای حملات باج افزاری که طی یک ماه گذشته به موسسات ایالات متحده رسیده است ، رایزنی کرده اند و به نظر می رسد نظرات متفاوت است. در ابتدای ماه مه که هکرها شبکه های رایانه ای Colonial Pipeline را آلوده کردند ، بزرگترین خط لوله سوخت در آمریکا متوقف شد. شرکت بسته بندی مواد غذایی JBS نیز با حمله مشابهی مورد اصابت قرار گرفت.
از آن زمان Colonial Pipeline مبلغ 4.4 میلیون دلار باج پرداخت کرده است.
سناتور مارک وارنر روز یکشنبه در جلسه دیدار با مطبوعات NBC News به این موضوع پرداخت ، جایی که توسط خبرنگار چاک تاد به وی اعلام کرد که ممنوعیت ارزهای رمزپایه به طور کامل می تواند روند رو به رشد را در جایی که مهاجمان سایبری خواستار باج در بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه هستند ، مهار کند.
وارنر با اینكه كریپتو باید كاملاً ممنوع باشد مخالفت كرد و افزود كه چیزهای خوبی از فناوری كتاب توزیع شده بوجود آمده است اما زیر تاریكی آن در حال حاضر آشكار می شود.
“من در مورد رمزنگاری سوالات زیادی دارم. موارد خوبی از فناوری دفتر کل توزیع شده به وجود آمده است ، اما اکنون شاهد برخی از زیره های تاریک […] هستیم و به همین دلیل بیشتر روی شفافیت تمرکز دارم. “
وارنر ادعا کرد “در صورت تمایل” برخی از “سیستم های” ارز رمزنگاری شده توسط مقامات ممکن است شکسته شوند.
با این حال ، او گفت که متوقف کردن این فناوری به راحتی جنایتکاران را به سمت فن آوری های مختلف سوق می دهد.
وارنر گفت: “حقیقت این است که می توان برخی از این سیستم ها را از بین برد ، اما […] اگر شفافیت در پرداخت آن وجود نداشته باشد ، افراد بد فقط راه دیگری برای پنهان کردن آن پیدا می کنند.”
سناتور روی بلانت پیشنهاد کرد که نباید رمز ارز را در پشت صحنه فعالیت های جنایی اجرا کرد ، با این استدلال که رمز ارز به دلیل ماهیت غیرقابل ردیابی و سهولت استفاده ، به ابزار اصلی مهاجمان باج افزار تبدیل شده است.
“ما در کشور خود مقدار زیادی پول نقد داریم ، اما در کشور یا در جهان نتوانسته ایم نحوه ردیابی ارز رمزنگاری شده را بفهمیم. بنابراین ، انجام این کار بسیار آسان است. مردم تقریباً همیشه باج می دهند. عواقب بسیار کمی وجود دارد. و نمی توانید باج افزار را ردیابی کنید – اکنون باج پرداختی انتخابی است. و ما باید اینجا کار بهتری انجام دهیم. “
ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.