سولانا از دوج کوین سبقت گرفت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سولانا امروز به بالاترین سطح خود رسید. طبق گزارش CoinMarketCap ، ارز رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته و هفته گذشته به ترتیب 12.62 و 70.86 درصد افزایش داشته است.

رشد انفجاری سولانا باعث شد سرمایه بازار ارزهای دیجیتال به بیش از 43 میلیارد دلار برسدو با پیشی گرفتن از Dogecoin هفتمین توکن بزرگ در جهان شود.

صعود غیرمنتظره سولانا را مطمئناً می توان به بهبود بازار گسترده رمز ارزها نسبت داد. با این حال ، هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در هفته گذشته 70.86 درصد افزایش یافته است ، در حالی که بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب 1.44 و 20.79 درصد افزایش یافته اند.می توان گفت عوامل دیگری نیز باعث ظهور غیرمنتظره سولانا شده اند مانند تجدید حیات فضای توکن غیرقابل تغییر (NFT).

در حالی که NFT ها در اوایل سال جاری بسیار مورد توجه قرار گرفتند ، اما وقتی بیت کوین و اتریوم بین ماه های مه و ژوئن بیش از 50 درصد سقوط کردند ، علاقه به این فضا از بین رفت. بر اساس داده های NonRarible.com ، حجم فروش ماهانه از 520 میلیون دلار به 59 میلیون دلار در همان بازه زمانی کاهش یافته است که تقریباً 80 درصد کاهش نشان می دهد.

با این حال ، در حالی که افراد مشهور و ورزشکاران روس متاورس تمرکز کرده اند ، فضای NFT قوی تر از همیشه شده است و رکوردهای جدیدی را ثبت می کند. ماه آگوست حجم کل معاملات 3 میلیارد دلار بود که تقریباً 1000 درصد از 325 میلیون دلار در ماه جولای افزایش یافته است. بنابراین تصادفی نیست که سولانا با راه اندازی پروژه NFT Degenerate Ape Academy قیمت خود را سه برابر کرد و درهای دیگر پروژه های NFT را برای ایجاد بلاک چین SOL باز کرد. در حال حاضر ، بیش از 36 پروژه منحصر به فرد از جمله Solarian ، Sollamas ، Solania و Solana Monkey Business و سایر پروژه ها وجود دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.