سولانا به بالاترین سطح می رسد!! آلت کوین ها عقب می مانند!!

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

SOL یکی از بهترین ارزهای رمزپایه روز یکشنبه بود که با اختلاف چشمگیری از بیت کوین و اتریوم پیشی گرفت.

رمز SOL بومی سولانا در روز یکشنبه با کسب دلار آمریکا و بیت کوین (BTC) به دلیل رشد پذیرش شبکه و دستیابی به موفقیت مهم در بازار ، به اوج جدیدی دست می یابد.
بر اساس معاملات TradingView ، رمز SOL در روز یکشنبه به 52.42 دلار رسید ، که 24 درصد در چرخه معاملات 24 ساعته سود کسب کرد.
این یک بالاترین رقم برای همیشه در SOL و اولین شکست قطعی بالاتر از سطح روانشناختی 50 دلار بود.
همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، سولانا قبل از اینکه مقداری از حرکت خود را از دست بدهد ، در تاریخ 2 مه به بالاترین سطح 49.99 دلار رسید. هدف 50 دلاری در طی دو هفته گذشته دست نیافتنی بود.

در زمان انتشار این مقاله ، SOL بیش از 51.00 دلار معامله می شد.

طبق ارزش Coingecko ، ارزش سرمایه گذاری کل سولانا در ارزش های فعلی 13.9 میلیارد دلار است و آن را در پانزدهمین مکان در رتبه بندی بازار رمزنگاری قرار می دهد. سولانا در روز یکشنبه بسیار بهتر از بیت کوین و اتریوم (ETH) عمل کرد ، زیرا دو ارز بزرگ رمزنگاری شده در پی فروپاشی بزرگ بازار ایلان ماسک همراه با وخیم تر شدن تمایل به سرمایه گذاران ، فرومایه ماندند.
SOL در مقایسه با بیت کوین 24 درصد رشد داشت و نسبت به ETH نسبت به 24 ساعت گذشته 28 درصد رشد داشت.
قیمت بیت کوین در روز یکشنبه تغییر چندانی نکرد.
در همین حال ، اتریوم 3.2٪ افت داشت. بازار آلت کوین در طی 24 ساعت کاهش یافت.
سولانا به سرعت به عنوان یکی از فعال ترین شبکه های بلاک چین در ماه های اخیر ظاهر شده است.
این شبکه اخیراً 40 میلیون دلار سرمایه گذاری استراتژیك از طریق برنامه كمك بنیاد سولانا برای پیشبرد پروتكل ها و برنامه های غیرمتمرکز خود به ارمغان آورده است.
بیش از 50 پروژه آماده بازار از ماه مارس با تمرکز زیادی بر کاربردهای DeFi در سولانا آغاز شده است. همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش کرده بود ، تقاضا برای رمز SOL در حال افزایش است زیرا پروژه های مستقر در سولانا بیشتر به کاربران فعلی منتقل می شوند. شکار گزینه های ارزانتر اتریوم نیز به عنوان دلیل بالقوه ای برای رشد اخیر فعالیت شبکه سولانا ذکر شده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.