سولانا در فضای قرمز رنگ بازار، همچنان سبز رنگ است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

با وجود ضرر کلی بازار ارز دیجیتال بیش از 200 میلیارد دلار ، ششمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار همچنان بهترین عملکرد را دارد.

سولانای بلند پرواز (SOL) حتی در شرایط فروش بی رحمانه روز سه شنبه در بازار ارزهای رمزنگاری شده از فرود امتناع کرد. دو روز بعد ، قیمت سولانا به بالاترین سطح خود رسید. 

نرخ ارز SOL/USD در 48 ساعت گذشته از یک عقب نشینی بزرگ جلوگیری کرد و برای اولین بار در تاریخ به 217 دلار رسید. توانایی این دو در حفظ فشارهای نزولی ، نشان دهنده علاقه روزافزون سرمایه گذاران به بلاک چین سولانا به عنوان رقیبی در حال ظهور برای اتریوم است.

عملکرد سولانا در بازار اخیراً کم و بیش ادامه روند رشد آن در دوران اخیر است.

با شروع بیش از دو پروژه متفاوت NFT و ضرب در اکوسیستم در روز ، تقاضای بی پایان سولانا از سوی خریداران خرده فروشی وجود دارد. در نتیجه ، علی رغم سقوط گسترده بازار ، این هفته قیمت آن بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

سولانا میزبان راه اندازی NFT Degenerate Ape Academy در 15 آگوست بود که شامل مجموعه ای از 10000 میمون کارتونی بود که تمام آن ها فقط در هشت دقیقه به فروش رفتند و 96000 SOL یا حدود 5.9 میلیون دلار فروش داشتند. سولانا با ایجاد بازار جمع آوری کالاهای دیجیتالی با پشتیبانی FTX در اوایل این هفته به تهاجم خود در فضای NFT ادامه داد. 

FTX نشان داد که سرمایه گذاری جدید NFT به سازندگان و مالکان NFT امکان می دهد تا با استفاده از سولانا و اتریوم ، هنرهای دیجیتال خود را با یکدیگر معامله کنند.

به دنبال فروش ناگهانی سه شنبه ، بازار ارزهای رمزپایه بیش از 200 میلیارد دلار ارزش خود را از بین برد.

قیمت بیت کوین از 52000 دلار به 42000 دلار در عرض چند دقیقه کاهش یاغت که تحلیلگران تا حد زیادی آن را متاثر از نقدینگی های طولانی می دانند. آلتکوین ها که کم و بیش روند بیت کوین را دنبال می کنند ، پشت سر هم کاهش یافتند و اتریوم 23.41 درصد سقوط کرد و آدا کاردانو نیز 30.89 درصد کاهش یافت.

با این حال ، سولانا در دریای قرمز ، سبز رنگ بود. در حالی که SOL/USD بین سود و زیان به شدت تزلزل می کرد ، در نهایت روز را با 5.45 درصد بالاتر بسته و در جلسات پیش رو با حرکت های صعودی گسترده ای دنبال کرد. 

این جفت ارز پس از اتمام قیمت در 21 جولای در 21.96 دلار تقریبا 890 درصد رشد کرد. در عین حال ، ارزش کل قفل شده در پروژه های DeFi مستقر در سولانا به ازای هر داده ارائه شده توسط SolanaProject.com از 7.81 میلیارد دلار عبور کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.