سیاستمدار برزیلی لایحه‌ای را برای ارائه پرداخت‌های دولتی به بیت‌کوین پیشنهاد کردند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

ارزهای رمزنگاری شده همچنان به عنوان یک گزینه پرداخت مورد توجه کسب و کارها و دولت ها هستند. اخیراً، معاون Luizão Goulart از برزیل لایحه‌ای را پیشنهاد کرد که به کارگران بخش خصوصی و دولتی اجازه می‌دهد که با بیت‌کوین پرداخت کنند. در صورت تصویب، این بزرگترین حرکت ملی برای حمایت از پذیرش دارایی دیجیتال از زمان قانون مناقصه قانونی السالوادور خواهد بود.

این لایحه جسورانه که در اوایل این هفته پیشنهاد شد در بحبوحه بحث نظارتی جاری در برزیل پیرامون بیت کوین آمده است. خطوط اول این لایحه بیان می کند که کارگران ممکن است به طور جزئی و اختیاری برای کار خود در رمزارز غرامت دریافت کنند. این قانون مقرر می‌دارد که بخشی از دستمزد کارگر می‌تواند به صورت اختیاری، از طریق ارزهای رمزنگاری شده باشد. قابل ذکر است، این لایحه بر اختیاری بودن این پیشنهاد، برخلاف رویکرد السالوادور تأکید دارد.

این قانون به کارمندان اجازه می‌دهد تا انتخاب کنند که دقیقاً چه درصدی از حقوق خود را به صورت رمزنگاری دریافت می‌کنند. کارفرما نیز باید با دستمزد پیشنهادی موافقت کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.