Shyft Network و PARSIQ همکاری خود را اعلام"/>

شبکه Shyft با PARSIQ اعلام همکاری می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
Shyft Network و PARSIQ همکاری خود را اعلام کردند. PARSIQ اولین کسی است که محرک های هوشمند را به دنیای رمزنگاری معرفی می کند.
شیفت همچنین اعلام کرد که به یک “لایه هویت” برای شبکه DOT ​​تبدیل خواهد شد.

Shyft Network ، زنجیره بلوکی عمومی با هدف بازگرداندن مالکیت داده ها به مردم ، همکاری خود را با PARSIQ اعلام کرد.
نکته قابل توجه ، PARSIQ شرکتی است که سیستم های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره را از طریق ماشه هوشمند متصل می کند. هدف دوم ارائه یک فناوری کلیدی در ارائه اعلان های بی درنگ اطلاعات داده های معاملاتی پردازش شده در زنجیره است.
برای توضیح بیشتر ، راه انداز هوشمند مجموعه ای از دستورات موجود در پایگاه داده است که در صورت بروز برخی تغییرات در داده ها ، اعلان را فوری می کند.
با شروع به کار بلاکچین در کل دنیا ، Shyft و PARSIQ از ادغام فنی خود بسیار هیجان زده هستند.

تام متا ، رئیس توسعه تجارت PARSIQ اظهار نظر کرد ، “احراز هویت و تأیید هویت دیجیتالی زیرساخت اصلی آینده DeFi چند زنجیره ای است و PARSIQ با ایجاد محرک های هوشمند برای محافظت از کاربران و سیستم عامل ها هیجان زده است.”

علاوه بر این ، Matta موقعیت PARSIQ را به عنوان یک سیستم داده مبتنی بر فشار برای محافظت از هویت های دیجیتال بسیار ارزشمند توصیف می کند. همچنین ، این ماشه می تواند به عنوان آلارم ساخته شود.
از این رو ، اگر هویت کاربر به خطر بیفتد ، PARSIQ فعالیت های عجیب و غریب را کنترل می کند و به روزرسانی های زمان واقعی را به کاربران ارائه می دهد.
لازم به ذکر است ، BinanceX در PARSIQ در سال 2020 سرمایه گذاری کرد و اخیراً از ادغام لایه 1 با زنجیره Polkadot خبر داد.
این اولین کسی است که محرکهای هوشمند را در دنیای رمزنگاری معرفی می کند ، راههای بی پایان برای تعامل با برنامه های دنیای واقعی ایجاد می کند.
در همین حال ، Binance Shyft را برای کمک به پرداختن به “قانون سفر” FATF انتخاب کرد.
جدا از این ، Shyft Network اخیراً اعلام کرده است که به یک “لایه هویت” برای شبکه بلاک چین غیر مجاز Polkadot تبدیل خواهد شد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.