شبکه TrustKeys اعلام کرد که کیف پول آن بزودی با NFT ادغام میشود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ظهور فناوری بلاک چین منجر به توسعه چندین پروژه DeFi شده است که معاملات را آسان تر می کند. نکته جالب در مورد این فناوری این است که می توان آن را در همه بخش ها اعم از گردشگری یا سرگرمی به کار گرفت. 

فضای DeFi به طور مداوم در حال تکامل است تا تقاضای در حال تغییر را برآورده کند ، و با آن برنامه های خلاقانه ای طراحی شده است که نیازهای این کاربران را برآورده می کند. 

یکی از این برنامه های ابتکاری TrustKeys است. TrustKeys اولین برنامه در نوع خود است که شبکه های اجتماعی ، امور مالی غیر متمرکز ، مبادله ارزهای رمزنگاری شده و کیف های دارایی دیجیتال را بصورت یکپارچه به طور کامل ادغام می کند. TrustKeys به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات خود را در قالب یک رمزگذاری سرتاسری در بلاک چین در کنار تجارت ارزهای رمزپایه مبادله کنند. بنابراین ، تمام اطلاعات به اشتراک گذاشته شده و معاملات روی بلاک چین ایمن هستند. شما نه تنها یک حساب کاربری دارید ، بلکه دارای یک پلتفرم هستید که می توانید منبع اطلاعاتی معتبری را بدست آورید ، و این اولین شبکه رسانه اجتماعی هویت بلاک چین است.

هزینه های معاملات در CEX و DEX ها دائماً در نوسان است و مشتریان را در مورد هزینه واقعی گیج می کند. DEX ها همچنین فاقد ابزار خاصی برای کمک به حدس و گمان هستند و درک ابزارهای موجود پیچیده است. 

شبکه TrustKeys چالش های کاربران را در فضای DeFi شناسایی کرده و راه حلی مقیاس پذیر ارائه کرده است که اشتراک گذاری اطلاعات را راحت و ساده می کند. TrustKeys جدا از اینکه یک شبکه اجتماعی هویت بلاک چین است ، یکی از امن ترین کیف پول ها و صرافی ها را دارد. کاربران می توانند دارایی های دیجیتالی خود را در کیف پول دیجیتال با کلید خصوصی 24 کاراکتری ذخیره کنند تا از سرقت جلوگیری شود. 

کیف پول TrustKeys از ERC ، BSC و TRC پشتیبانی می کند که معمولاً با دارایی های دیجیتال استفاده می شود. این شبکه همچنین اعلام کرد که کیف پول آن به زودی با NFT ادغام می شود.TrustKeys از مبادلات تجاری متقابل زنجیره ای پشتیبانی می کند و مسیریابی هوشمند و AI را برای ارائه بهترین نرخ افزایش می دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.