شركت در اتریوم 2.0 از مرز 5 میلیون نفر گذشته است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

شركت در اتریوم 2.0 از مرز 5 میلیون نفر گذشته است
داده ها بر اساس گزارش Eth2 Launchpad تهیه شده است همچنین ، ویتالیک بوترین ، بنیانگذار اتریوم ، درباره موانع ETH 2.0 اظهار نظر کرد

طبق Eth2 Launchpad ، میزان ETH ذخیره شده در اتریوم 2.0 (Beacon Chain) از 5 میلیون نفر گذشته است.
قابل ذکر است ، با قیمت فعلی 2،821،47 دلار ، ارزش سهام ETH بیش از 14 میلیارد دلار است. همچنین ، ETH 2.0 قصد دارد تا مشکلات مقیاس اتریوم را برطرف کند.
در حال حاضر ، اتریوم با ازدحام ، سرعت کند معامله و هزینه های بالای گاز (معامله) فلج شده است. با این حال ، ETH 2.0 قول می دهد که سرعت تراکنش اتریوم را تا 100000 تراکنش در ثانیه انجام دهد.
به علاوه ، این به روزرسانی باعث کاهش 99.95 درصدی مصرف انرژی خواهد شد لازم به ذکر است ، مصرف انرژی رمزنگاری شده به دلیل استفاده بیش از حد از انرژی ، بیت کوین مورد انتقاد قرار گرفته است.
در حال حاضر ، اتریوم از پروتکل اثبات کار مسئول استفاده زیاد انرژی بیت کوین استفاده می کند. با این حال ، خوشبختانه مهاجرت ETH 2.0 ، اتریوم را به پروتکل PoS (Proof of Stake) با مصرف انرژی بیشتر منتقل خواهد کرد.
به همین منظور ، The Beacon Chain در اول دسامبر مستقر شد و PoS را به اتریوم معرفی کرد. ذخیره ETH در Beacon Chain نرم افزار اعتبارسنج بلاکچین را فعال می کند.
این نرم افزار پس از فعال شدن ، استیکرها را قادر می سازد تراکنش ها را تأیید کنند ، بنابراین بلوک های جدید اضافه می کنند و به سهامداران پاداش می دهند.
در نهایت ، شبکه اصلی ETH و Beacon Chain ادغام می شوند و شبکه اصلی را قادر می سازد تا به یک پلت فرم PoS تبدیل شود.
با این حال ، شبکه اصلی ارتقا یافته توسط Beacon Chain کنترل و هماهنگ می شود.
در همین حال ، ویتالیک بوترین ، بنیانگذار اتریوم ، درباره موانع ایجاد نقشه راه ETH 2.0 اظهار نظر کرد.
جدای از مشکلات فنی ، بوترین همچنین مشکلات انسانی را دلیل تأخیر در ارائه نسخه جدید عنوان کرد.
در نتیجه ، بوترین معتقد است که اجرای نقشه راه 6 سال طول می کشد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.