شرکای DIGITALAX مبتنی بر NFT بر اساس چند ضلعی

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

DIGITALAX مد دیجیتال مبتنی بر NFT با Polygon همکاری کرده است. این مشارکت برای صدور یک روش ترکیبی فیزیکی و دیجیتالی به صورت آنلاین انجام شده است. DIGITALAX از طریق Polygon بر پایداری غلبه می کند.

DIGITALAX ، یک پروژه مد دیجیتال مبتنی بر NFT با Polygon ، که قبلاً به عنوان شبکه Matic شناخته می شد ، برای صدور مد ترکیبی فیزیکی و دیجیتالی به صورت آنلاین همکاری کرده است.

علاوه بر این ، مشارکت عمدتا بر اساس ایده NFT ها به عنوان الگوهای رفتاری است که دروازه ای برای متورانس دیجیتال پایدار است. با این حال ، به عنوان قطعات فیزیکی ، مجموعه با NFT قابل احترام ضرب شده روی Polygon ، با هدف سوار کردن مصرف کنندگان مد به فضای NFT ، فروخته می شود.

قابل ذکر است ، DIGITALAX یکی از پروژه های پیشرو در روند مد است. بیشتر از این ، این پروژه فرصتی برای طراحی مد دیجیتال سه بعدی فراهم می کند. علاوه بر این ، این شامل یک کانال توزیع NFT و زنجیره تامین محتوا است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.