شرکت سرمایه گذاری VanEck با انتشار مجموعه NFT خود وارد متاورس شد

neda
4 ماه قبل
NFT

مت بارتلت، یکی از بنیانگذاران انجمن VanEck NFT، گفت که این توکن ها می توانند به عنوان یک نوع کارت عضویت دیجیتال عمل کنند. VanEck، یک شرکت سرمایه گذاری با بیش از 82 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، ورود خود به متاورس را با انتشار مجموعه ای از 1000 توکن غیرقابل تعویض (NFT) در روز دوشنبه آشکار کرد.

انجمن VanEck NFT، که بر اساس شبکه اتریوم است، تصویری از الکساندر همیلتون به نام “Hammy” را در حالی که در زمان و مکان سفر می کند در تلاش برای درک سیاست های مالی گذشته، حال و آینده است. این شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری مستقر در نیویورک معتقد است که می‌تواند سودمندی در دنیای واقعی برای دارایی‌های دیجیتال را به نمایش بگذارد، و همچنین انجمنی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند تا از طریق این مجموعه اطلاعات بیشتری در مورد دارایی‌های دیجیتال کسب کنند.

هر مالک NFT واجد شرایط استفاده از چندین هدیه منحصر به فرد بر اساس این سه سطح خواهد بود. مت بارلت، یکی از بنیانگذاران انجمن VanEck NFT گفت که این ابتکار به عنوان یک کارت عضویت دیجیتال طراحی شده است که به انواع رویدادها دسترسی منحصر به فرد می دهد و کاربران را در مورد دارایی های ارز دیجیتال آموزش می دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.