شرکت مالی Blockchain.com, پلتفرم NFT خود را راه اندازی میکند

neda
1 سال قبل
NFT

شرکت مالی Crypto Blockchain.com روز پنجشنبه اعلام کرد که پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را راه‌اندازی می‌کند که توسط OpenSea پشتیبانی می‌شود.

در حالی که بازار NFT آن هنوز در مرحله بتا است و افراد را ملزم می کند در لیست انتظار ثبت نام کنند، Blockchain.com به یکی از بسیاری از شرکت های رمزنگاری دیگر که وارد بازار NFT می شوند، می پیوندد. بازار NFT آینده این شرکت به افراد این امکان می دهد که NFT ها را در کیف پول Blockchain.com خریداری کنند ، بفروشند و ذخیره کنند.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت: رشد و هیجان در فضای NFT غیرقابل انکار است، اما ما شاهد بسیاری از چالش‌های مشابهی برای پذیرش هستیم که ارز دیجیتال در روزهای اولیه خود با آن مواجه بود. به طور خاص، دسترسی به بازار NFT بسیار پیچیده است.» ما می خواهیم دسترسی به بازار NFT را به همان اندازه دسترسی به بازار ارزهای دیجیتال آسان کنیم.

صرافی‌های بایننس و FTX.US به ترتیب در ژوئن و اکتبر بازارهای NFT خود را راه‌اندازی کردند. بازار FTX.US اولین بازاری بود که از NFT‌های مبتنی بر اتریوم و سولانا پشتیبانی می‌کرد. کوین بیس، غول صرافی رمزارز، بازار NFT خود را نیز در 11 اکتبر اعلام کرد، اما هنوز در مرحله بتا است. Blockchain.com علاوه بر اعلام بازار آینده NFT خود، اخیراً شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری SeSocio متمرکز بر آمریکای لاتین را خریداری کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.