شرکت های پذیرنده شیبا اینو به عنوان روش پرداخت در حال افزایش است

neda
9 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

یک شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال Flexa,که توسط Winklevoss حمایت می شود، بر اساس اعلامیه اخیر، پشتیبانی از شیبا اینو را اضافه کرده است. این بدان معناست که دارندگان شیبا اکنون می توانند آن را در تقریباً 40000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده خرج کنند.

فهرست گسترده پذیرنده ها شامل فروشنده بازی‌های ویدیویی GameStop، خرده‌فروش لوکس Nordstrom، شرکت بهبود خانه Lowe’s، خرده‌فروش حیوانات خانگی Petco، شرکت کالاهای داخلی و اثاثیه منزل Bed Bath & Beyond، فروشگاه‌های زنجیره‌ای زیبایی Ulta Beauty و تعداد زیادی خرده‌فروش بزرگ دیگر است.

پرداخت های رمزنگاری با کمک کیف پول رمزنگاری Spedn Flexa تسهیل می شود که در سال 2019 عرضه شد. این کیف پول در ابتدا از چهار ارز دیجیتال پشتیبانی می کرد: بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و استیبل کوین دلار جمینی. در ماه مه، Flexa، دوج کوین را نیر به مجموعه ارزهای دیجیتال موجود اضافه کرد. این شبکه به طور خودکار ارزهای دیجیتال را به فیات تبدیل می کند تا خرده فروشان مجبور نباشند با نوسانات مرتبط با ارزهای دیجیتال مقابله کنند. پرداخت‌های فوری با کمک Amp، یک توکن ERC-20 که به عنوان وثیقه جمع‌سپاری عمل می‌کند، تسهیل می‌شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.