آرون می گ"/>

شرکت AMC میخواهد توکن اختصاصی خود را ایجاد کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

آدام آرون ، مدیرعامل زنجیره نمایش تئاتر AMC ، پیشنهاد کرده است که این شرکت می تواند ارز رمزنگاری شده خود را منتشر کند. آرون در مصاحبه ای با CNBC به برنامه ها اشاره کرد و‌گفت در زمینه ارزهای دیجیتال فعال می شود”.

آرون می گوید: “دلایل زیادی وجود دارد که چرا AMC می تواند صادرکننده موفق ارزهای رمزنگاری شده و همچنین نجات دهنده ارزهای رمزنگاری شده باشد.” آرون در پایان گفت: “این تنها یکی از نیمی از ایده هایی است که ما در حال کار بر روی آن هستیم.”

AMC در میان سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی به‌عنوان «سهام میم» در کنار شرکت‌های دیگری مانند سهام GME Gamestop محبوب شده است. اگر AMC یک رمز ارز رمزنگاری ایجاد کند ، احتمالاً توجه را به خود جلب می کند ، درست مانند سهام خود در ماه های اخیر.

با این حال، در حال حاضر به دلیل قوانین محدودکننده، صدور چنین توکنی در ایالات متحده دشوار است. در حالی که وضعیت AMC به عنوان یک شرکت تاسیس شده ممکن است به مشروعیت آن کمک کند ، اما تنظیم کننده ها برای شرکت های معروف Kik ، Telegram و Facebook اجازه صدور ارز خود را دشوار کرده اند. به این ترتیب، تلاش‌های آن ممکن است زودتر از آنچه انتظار می‌رفت با مشکل مواجه شود. با وجود این چالش ها ، این شرکت هیچ مشکلی در مورد پذیرش ارز رمزنگاری شده نخواهد داشت. انتظار می رود AMC تا پایان سال بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت بپذیرد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.