شهردار میامی انرژی هسته ای تمیز شهر را به استخراج کنندگان چینی بیت کوین ارائه می دهد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

شهردار فرانسیس سوارز می خواهد با ارائه انرژی ارزان و تمیز هسته ای شهر ، میامی را به یک مرکز استخراج بیت کوین تبدیل کند.

با گسترش تمرکز استخراج بیت‌کوین (BTC) در آمریکای شمالی ، شهردار میامی ، فرانسیس سوارز در تلاش است تا شهر خود را به عنوان قطب فعالیت استخراج رمزنگاری قرار دهد.
شهردار سوارز روز پنجشنبه در گفتگو با CNBC گفت که او از شرکت های استخراج معدن خارجی دعوت می کند تا مراکز داده را در این شهر ایجاد کنند.
به گفته سوارز ، تامین انرژی کافی هسته ای میامی باید معدنچیان بیت کوین را به دنبال اتخاذ منابع انرژی پاک برای فعالیت های خود جذب کند ، به ویژه در میان کانون توجه فعلی ردپای کربن استخراج شده رمزنگاری شهردار سوارز پیش از این در ماه مارس ادعا کرده بود که 90٪ استخراج بیت کوین از “انرژی کثیف” انجام شده است.
در آن زمان ، شهردار میامی استدلال کرد که تغییر غلظت معادن به ایالات متحده ممکن است به کاهش نگرانی های زیست محیطی کمک کند.
بعنوان بخشی از تلاشها برای جذب استخراج کنندگان خارج از کشور بیت کوین ، شهردار سوارز اظهار داشت که مقامات شهری در پی کاهش هزینه انرژی همراه با شرکتهای برق هستند.
به گفته شهردار میامی ، مشوق های دیگری مانند مالیات مطلوب و حداقل مقررات نیز روی میز است.
با استفاده انرژی پاک و مقرون به صرفه برای رمزنگاری ، میامی ممکن است با سایر مقادیر استخراج معدن در تگزاس و وایومینگ رقابت کند.
این طرح همچنین می تواند انگیزه پذیرش رمزنگاری میامی را بیشتر گسترش دهد ، شهری که به دنبال تبدیل شدن به پایتخت بیت کوین و رمزنگاری جهان است.
شهردار سوارز خودش یک طرفدار رمزنگاری است و قبلاً گفته بود که هم مالک بیت کوین است و هم اتر (ETH). همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، شهردار میامی پس از تصویب لایحه محرک 1.9 تریلیون دلاری کنگره در مارس ، BTC را خریداری کرد.

دعوت علنی سوارز از معدنچیان خارج از کشور همچنین در حالی است که مقابله با استخراج رمزنگاری توسط مقامات چینی افزایش می یابد.
روز جمعه ، گزارش هایی مبنی بر دستور کار معدنچیان رمزنگاری در Ya’an ، شهری در استان سیچوان ، صادر شد.
با احساسات ضد استخراج معادن رمزنگاری که به نظر می رسد در بین مقامات پکن رواج دارد ، آب و هوای
میامی برای معدنچیانی که چین را ترک می کنند جذاب است.
در واقع ، برخی از معدنچیان در حال برنامه ریزی برای ترک کشور با سخنگوی BTC هستند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.