شهر جکسون می‌خواهد با پرداخت حقوق و دستمزد با بیت کوین یک حرکت تاریخی انجام دهد

neda
9 ماه قبل
بیت کوین

بر اساس گزارش یک رسانه محلی، جکسون، نهمین شهر بزرگ در ایالت تنسی، در مسیری قرار دارد که گزینه های تبدیل حقوق و دستمزد کریپتو را برای ساکنان فراهم کند. این شهر اکنون درخواستی را برای مناقصه از سوی شرکت هایی که مسئول تبدیل ارزهای دیجیتال هستند، باز کرده است.

به گفته شهردار اسکات کانگر، روند مناقصه در 22 دسامبر آغاز خواهد شد. تمامی پیشنهادات تا فوریه توسط کمیته بررسی خواهد شد: آنها احتمالاً در ماه فوریه توصیه ای به شورا خواهند کرد. کانگر توضیح داد که شهر به دلیل محدودیت های قانونی نمی تواند بیت کوین را در ترازنامه خود نگه دارد. از این رو نمی تواند به ساکنان خود مستقیماً به صورت رمزنگاری پرداخت کند. کسر حقوق و دستمزد کارمندان به شخص ثالثی ارسال می شود که ارز دیجیتال را خریداری می کند.

به گفته کانگر، که به عنوان یکی از شهرداران دوستدار رمزنگاری در ایالات متحده ظاهر شده است، هدف تنوع پرداخت ها است. جکسون انتظار دارد شرکت هایی را جذب کند که مایل به دریافت پول بیت کوین هستند. در ماه اکتبر، فرانسیس سوارز، شهردار میامی، برنامه خود را برای اجازه دادن به کارمندان دولت برای دریافت حقوق بیت کوین دو برابر کرد: من می‌خواهم خودمان را به‌عنوان پایتخت رمزارز ایالات متحده یا جهان متمایز کنیم. با این نظر که اجرای چنین طرحی در شهر بزرگی مانند میامی به دلیل موانع کمتر آسان‌تر است، اما او از جاه‌طلبی‌های ارز دیجیتال خود دست نمی‌کشد: چرا جکسون نه؟ چرا ما نمی توانیم کاری انجام دهیم که بتواند سیستم اقتصادی فعلی را که داریم خنثی کند؟

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کانگر برای اولین بار برنامه خود را برای پذیرش ارزهای دیجیتال در اوایل آوریل اعلام کرد. ماه گذشته، او اعلام کرد که حقوق خود را به بیت کوین تبدیل می کند و به سوارز، شهردار منتخب شهر نیویورک، اریک آدامز و شهردار تامپا، جین کاستور می پیوندد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.