شیبا اینو بلاک‌چین های محبوب پولیگون و استلار را پشت سر گذاشت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

شیبا اینو با پشت سر گذاشتن پروتکل های بلاک چین محبوب مانند Stellar و Polygon به یک پروژه رمزنگاری 11 میلیارد دلاری تبدیل شد.

افزایش قیمت Shiba Inu (SHIB) در ماه اکتبر باعث شد تا توکن SHIB با سرمایه بازار به بیستمین دارایی دیجیتالی بزرگ تبدیل شود. ارزش بازار گردشگری شیبا اینو در اوایل هفته جاری به 11.08 میلیارد دلار رسید و در حال حاضر بالای 10 میلیارد دلار است و برای اولین بار در رتبه 20 از نظر ارزش بازار قرار دارد.

در نتیجه ، ارز رمزنگاری شده الهام گرفته از Dogecoin از پروژه های بلاک چین محبوب مانند Stellar (XLM) ، Polygon (MATIC) و Tron (TRX) ارزشمندتر شد.

رشد ارزش گذاری شیبا اینو پس از توییتی که توسط ایلان ماسک منتشر شده بود ، ایجاد شد. در 4 اکتبر ، مدیرعامل تسلا تصویر سگ خانگی خود – از نژاد شیبا اینو – را با عنوان “Floki Frunkpuppy” منتشر کرد.

شیبا یک ساعت پس از این توییت بیش از 40 درصد جهش کرد. سفته بازان ارزهای دیجیتال تمایل زیادی به توییت های ماسک دارند. به عنوان مثال ، این کارآفرین میلیاردر در افزایش قیمت Dogecoin (DOGE) در اوایل سال 2021 از طریق توییتر نقش موثری داشت.

قیمت SHIB پس از افتتاح سه ماهه چهارم سال 2021 در هفته 0.00000725 دلار تقریبا 400 درصد افزایش یافت. با انجام این کار ، این توکن در 7 اکتبر مجدداً بالاترین سطح پنج ماهه خود یعنی 0.00003528 دلار را دوباره آزمایش کرد.

با این وجود ، SHIB در همان تاریخی که برخی معامله گران تصمیم گرفتند برای سود موقت تصمیم بگیرند موقعیت های نقدی خود را لغو کنند ، 40 درصد به اضافه قیمت تصحیح شد. در نتیجه ، ارزش بازار شیبا اینو پشت سر هم کاهش یافت و در روز جمعه به 8.06 میلیارد دلار رسید.

فروش در بازارهای شیبا اینو (در برابر دلار و بیت کوین) باعث ایجاد حس خرید شد. پس از آن ، جهش مجدد رخ داد که قیمت SHIB را بیش از 45 درصد افزایش داد.

در بالاترین سطح خود در روز شنبه ، توکن در حال تغییر قیمت با 0.00003020 دلار بود و ارزش بازار آن در حدود 10.73 میلیارد دلار بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.