شیبا اینو جایگاه خود را میان دارایی های برتر بین نهنگ ها از دست داده است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

شیبا اینو جایگاه اول خود را که قبلاً در بین بزرگترین دارایی های نهنگ به دست آورده بود را از دست داده است و در حال حاضر، تسلط آن در 5.9٪ است.

در زمان انتشار، شیبا اینو جایگاه دوم خود را در میان بزرگ‌ترین دارایی ها و نهنگ‌های اتریوم از دست داد و اکنون با 5.9 درصد تسلط در جایگاه سوم قرار دارد. در حالی که شیبا اینو از نظر درصدی سلطه خود را از دست داده است،ارزش نهنگ ها ثابت مانده و کاهش نمی یابد. ارزش دلار نشان می دهد که در حالی که کیف پول های بزرگ توکن های شیبا اینو بیشتری نمی خرند، دارایی های قبلی خود را نیز نمی فروشند.

اگرچه عملکرد بازار شیبا خنثی باقی مانده است،اما این توکن نه ارزش خود را به دست می‌آورد و نه از دست می‌دهد، نوسانات آن در چند روز اخیر به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافته است. دلیل آن نیز ممکن است کاهش علاقه سرمایه گذاران به دلیل عملکرد مشکوک بازار باشد. پیش از این، نهنگ‌ها به طور فعال توکن را در طول اصلاح آن به قیمت‌های فعلی خریداری می‌کردند، اما متأسفانه، قدرت خرید قوی نتوانست به رالی دیگری برای این میم کوین دامن بزند و شیبا به ضرر 60 درصدی رسید.

در زمان انتشار، نوسانات روزانه شیبا تقریباً 2٪ است که با حجم معاملات بسیار کم ارتباط دارد. از نظر قیمت، شیبا اینو 3 درصد از ارزش قبلی خود را در این هفته از دست داده است در حالی که در دسامبر 13 درصد افزایش یافته بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.