شیبا اینو در توییتی گفت که به صرافی بیت مارت پس از جریان هک کمک خواهد کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

حساب رسمی توییتر ارز دیجیتال Shiba Inu در حمایت از صرافی BitMart برای کمک به پلتفرم معاملاتی درگیر، توییتی منتشر کرده است: ارتش شیبای عزیز ،اگرچه هسته اصلی پروژه ما تمرکززدایی است، ما می‌خواهیم حمایت خود را نشان دهیم و به دوستان خود در @BitMartExchange که در حال حاضر سخت کار می‌کنند تا حادثه امنیتی دیروز را برطرف کنند، ابراز محبت کنیم.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بیت مارت در روز شنبه نزدیک به 200 میلیون دلار مورد سرقت قرار گرفت که به نظر می رسد یکی از بزرگترین حوادث هک در چند وقت اخیر باشد. مهاجم موفق به سرقت نزدیک به 900 میلیارد توکن شیبا اینو به همراه بیش از 20 توکن دیگر در اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس شد.

صرافی بیت مارت در حال حاضر در حال انجام یک بررسی امنیتی است و برداشت‌ها فعلاً معلق مانده است. صرافی اصلی ارزهای دیجیتال هوبی کمک خود را در مسدود کردن تراکنش های مرتبط با این حادثه ارائه کرد. هفته گذشته، شبکه سلسیوس اعتراف کرد که یکی از قربانیان هک BadgerDAO بوده است، اما اعلام نکرد که دقیقا چقدر از دست داده است. تیم پشت صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap به بررسی تهدیدات امنیتی بالقوه ادامه خواهد داد و از جامعه می خواهد که احتیاط کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.