شیبا اینو و دوج لون مارس پر فروش ترین توکن ها در ۲۴ ساعت گذشته شدند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

طبق داده‌های WhaleStats، شیبا اینو در میان 10 توکن برتر خریداری شده توسط نهنگ های اتریوم قرار گرفت. اکثر ارزهای رمزنگاری شده، از جمله شیبا اینو، در یک محدوده در حال ادغام هستند و منتظر روند صعودی بعدی هستند. نهنگ ها معمولاً از چنین مواقعی برای جمع آوری نشانه های مورد علاقه خود با تخفیف استفاده می کنند.

جدیدترین ارقام WhaleStats که خرید 1000 کیف پول بزرگ غیر صرافی اتریوم را نشان می‌دهد، نشان می‌دهد که توکن‌های شیبا اینو و دوج لون مارس به‌عنوان دو مورد از پرفروش‌ترین توکن‌ها در 24 ساعت گذشته هستند. این باعث می‌شود برخی از تحلیلگران بر این باور باشند که علاقه سرمایه‌گذاران به توکن‌های میم امسال به اوج خود رسیده و ممکن است تا سال 2022 نیز ادامه یابد.

بنا به داده‌های CoinGecko، شیبا اینو امسال با قیمت فعلی 0.000034 دلار، 58،291،247 درصد افزایش یافته است. پذیرش شیبا همچنان در حال رشد است و‌به تازگی Flexa، یک شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال، پشتیبانی از شیبا اینو را اضافه کرده است، به این معنی که دارندگان شیبا اکنون می توانند آن را در نزدیک به 40000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده خرج کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.