شیبا اینو 12 درصد از دامیننس خود را در میان آدرس های نهنگ ها از دست داد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

متأسفانه توکن شیبا اینو بخش عمده ای از تسلط خود را در بین 1000 کیف پول بزرگ اتریوم از دست داد.

این روند پس از آن تشدید شد که شیبا 12٪ از ارزش بازار خود را به دلیل تغییر موضعی از دست داد. در حالی که صنعت GameFi از روند صعودی در بازار پیشی می‌گیرد، ممکوین‌ها و توکن‌هایی مانند شیبا اینو در حال وارد شدن به فاز محدود دامنه طولانی‌مدت یا حتی روند نزولی هستند که منجر به از دست دادن ارزش سرمایه و ارزش بازار می‌شود. تسلط بر دارایی های مختلف معمولاً می تواند یک شاخص روند در نظر گرفته شود. با کاهش درصد تسلط، نهنگ ها معمولاً وجوه خود را به دارایی های مختلف بازتوزیع می کنند.

از آنجایی که بازار در حال حاضر به سمت توکن های GameFi و متاورس سوق دارد، نهنگ ها سرمایه خود را به این مناطق منتقل می کنند. با وجود اینکه درصد دارایی شیبا اینو از حدود 20 درصد به 8 درصد کاهش یافته است، ارزش دلاری همه هلدینگ ها همچنان در حدود 2 میلیارد دلار باقی مانده است و با کاهش 10 درصدی مواجه است که بیشتر ناشی از افت قیمت شیبا است.

نهنگ‌ها به احتمال زیاد مقدار مشابهی از نشانه‌ها را نگه می‌دارند، اما در عین حال موقعیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش نمی‌دهند. این می تواند به عملکرد مشکوک توکن در بازار ارزهای دیجیتال مرتبط باشد. با توجه به مجموع دارایی‌ها، نهنگ‌ها در حال حاضر اکثراً توکن‌های دیگر را نگهداری میکنند که آلتکوین‌های کوچک‌تر و توکن‌هایی با سرمایه نسبتاً کم هستند که قابل ردیابی نیستند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید