صادرکننده محصول سرمایه گذاری 21Shacoin، بیت کوین ETP را در صرافی Aquis لیست می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این اعلامیه همان روزی آغاز می شود که گروه ETC بیت کوین ETP در همان صرافی تجارت خود را آغاز کرد.

21Shares مستقر در سوئیس ، که قبلاً با نام آمون شناخته می شد ، گفته است که محصول معاملات بورس بیت کوین (BTC) خود را از طریق صرافی Aquis در دسترس بازرگانان انگلستان قرار می دهد. طبق اعلامیه 21Shares ، محصول معامله شده با بیت کوین (ETP) آن تابستان امسال در صرافی Aquis در دسترس سرمایه گذاران حرفه ای قرار خواهد گرفت.
شرکت مستقر در انگلیس GHCO به عنوان ارائه دهنده نقدینگی رمزنگاری ETP عمل خواهد کرد ، با 21Shares که می گوید این محصول “مانند یک صندوق قابل معامله در بورس” مهندسی می شود.
21Shares گفت: “تجارت ETP در بورس به روشی مشابه سهام و سرمایه گذاران موسسه مندرج در انگلیس در معرض بیت کوین قرار می گیرد از طریق یک چارچوب و ساختار تنظیم شده که قبلاً به آن عادت کرده اند.”
“ETP طراحی شده است تا سرمایه گذاران نهادی انگلیس را در معرض امنیت و مقرون به صرفه بیت کوین بدون ضمانت های مربوط به بازداشت و امنیت بیت کوین قرار دهد.”
21Sheres بیش از 1.5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت را از طریق 14 ETP موجود در بورس های سهام اروپا گزارش کرد.
گزارش شده است که یک واحد بیت کوین ETP شرکت در Aquis در معرض 0.00035 BTC یا تقریبا 12.54 دلار در زمان انتشار است. چند شرکت شروع به گسترش محصولات رمزنگاری شده خود در بازار انگلیس کرده اند.
همچنین روز دوشنبه ، مدیر سرمایه گذاری رمزنگاری ETC Group بیت کوین ETP معاملات خود را در بورس Aquis در لندن و پاریس آغاز کرد.
با این حال ، ناظر مالی کشور ، سازمان رفتار مالی ، فروش مشتقات رمزنگاری شده به بازرگانان خرده فروشی را در ژانویه ممنوع کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.