صعود یک شبه سه آلت کوین

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سه تا از بزرگترین آلت کوین ها یک شبه سود قابل توجهی را ثبت کردند

دارندگان سه مورد از محبوب ترین آلت کوین ها: Cardano ، Dogecoin و XRP ، امروز صبح خوبی داشتند. آلت کوین های محبوب همچنان با افزایش 10 درصدی قیمت یک شبه بالا رفتند در حالی که ارزش بازار جهانی ارزهای رمزنگاری شده در بیست و چهار ساعت گذشته 3.77 درصد افزایش یافت. XRP با 11.38 درصد افزایش یک شبه پیشتاز است و در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.15 دلار معامله می شود. 

✏️با ارزش بازار 53.51 میلیارد دلار ، XRP هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است.

✏️کاردانو ، چهارمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار ، در یک شب 5.25 درصد رشد کرد و به 2.12 دلار رسید. روز سه شنبه ، کاردانو از ورود قراردادهای هوشمند بر روی پلتفرم بعنوان بخشی از ارتقاء شبکه Alonzo در اواخر امسال خبر داد. پس از آن قیمت ADA رو به افزایش رفت.

قراردادهای هوشمند که در ابتدا توسط بلاک چین اتریوم رواج یافت ، قراردادهای مالی خودیاری هستند که طیف وسیعی از خدمات مالی را بدون نیاز به بانک یا کارگزار از طریق دفتر کل توزیع شده بلاک چین انجام می دهند. آلونزو بخشی از صنعت مالی غیر متمرکز (DeFi) را که بیش از 110 میلیارد دلار ارزش دارد ، به شبکه کاردانو منتقل می کند.

✏️Dogecoin ، امروز به مدت کوتاهی در باند بود. این شرکت صبح امروز با افزایش قابل توجه روزانه حدود 11 درصد ، قیمت را از 0.26 دلار به 0.29 دلار افزایش داد.حرکت آن در حدود ساعت 11 صبح UTC متوقف شد. در حال حاضر با قیمت 0.28 دلار معامله می شود که 1.9 درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.