صندوق تامینی Three Arrows Capital, به ارزش ۵۶ میلیون دلار اتریوم خریداری کرد

neda
1 سال قبل
اتریوم

طبق داده های Etherscan، صندوق تامینی ارز دیجیتال Three Arrows Capital (3AC) پس از افت بازار، 56 میلیون دلار در اتریوم خرید. اتریوم پس از افت تقریباً 11 درصدی به 3660 دلار در 13 دسامبر، در حال حاضر با قیمت 3788 دلار معامله می شود.

ژو سو، مدیرعامل Three Arrows Capital در اواخر نوامبر توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرد، پس از آن که در یک سری توییت‌ها گفت: «بله، من اتریوم را با وجود حمایت از آن در گذشته، رها کردم.» بعداً، در شرایطی که به نظر می رسید یک دور برگشتی باشد، مدیرعامل توییت کرد: “می خواهم این را ملایم کنم و بگویم رها کردن کلمه اشتباهی است ، هنوز هم به اتریوم علاقه دارم.

همانطور که توسط وو بلاک چین توییت شده است، Three Arrows پس از اینکه انتقال اولیه 91477 اتریوم به صورت آنلاین ظاهر شد، به انباشت خود ادامه داد. از زمان انتقال 91,477 اتر از صرافی در 7 دسامبر، Three Arrow Capital اغلب با صرافی تعامل داشته است و در هفته گذشته در مجموع 22,416 اتر از صرافی منتقل شده است.

در اوایل ماه دسامبر، صندوق تامینی کریپتو نزدیک به 168954 اتریوم در بخش‌های 91,477 ETH و 77,477 ETH از FTX، بایننس و کوین بیس به کیف پولی که توسط Nansen به عنوان Three Arrows Capital مشخص شده بود، بارگیری کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.