ضرر ۲۰۰ میلیون دلاری معامله گران آتی بیت کوین و آلت کوین

neda
1 سال قبل
اتریوم

بازار ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته حدود 100 میلیون دلار سرمایه خود را از دست داده است و علاوه بر آن 200 میلیون دلار موقعیت های بلند در صرافی های مختلف منحل شده است.

آخرین روند صعودی بیت کوین که منجر به رشد بیش از 100 درصدی در کمتر از یک ماه شد ، در حدود 48000 دلار شروع به تثبیت کرد. پس از تثبیت مداوم ، بالاخره بیت کوین بازار محدوده را شکست و بازار در پایین ترین نقطه روز با کاهش 3 درصدی قیمت مواجه شد. در حال حاضر ، بیت کوین حدود 1 درصد بازیابی شده است و 45100 دلار معامله می شود.

عامل دیگر نقدینگی ، جفت معاملات مشتقات اتریوم است. یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار تقریباً 10 درصد از ارزش خود را در پایین ترین نقطه حرکت دیروز از دست داده است. اتریوم به همراه بیت کوین نیز حدود 5 درصد افزایش یافته است.بیشترین حجم نقدینگی پس از نقض قیمت 3000 دلار مشاهده شد.

قبلاً ، U.Today گزارش داد که آخرین داده های زنجیره ای به دلیل افزایش فعالیت آدرس در شبکه ، ممکن است پیشرفتی محدود در آینده را در بیت کوین نشان دهد. همانطور که نشانگر زنجیره ای نشان داد ، بازارهای متنوع به ترتیب با افزایش جریان مبادلات ارزی و افزایش فعالیت کیف پول به پایان رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.