طبق داده های بلومبرگ؛ انتظار میرود ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ از ارزهای دیجیتال استقبال گسترده تری بکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گزارش جدید Bloomberg Intelligenceپیش‌بینی می‌کند که ایالات متحده ممکن است تا سال 2022 از ارزهای دیجیتال با الهام از اتفاقات اخیر در این بخش استقبال کند.

چشم انداز 2022 اشاره می کند که ایالات متحده ممکن است مقرراتی را برای اداره این بخش وضع کند تا پس از ممنوعیت فزاینده چین در مورد ارزهای دیجیتال جلوتر بماند. علاوه بر این، بلومبرگ بیان می‌کند که رشد توکن‌های غیرقابل تعویض در کنار پیش‌بینی‌های افزایشی قیمت، به طور بالقوه ایالات متحده را به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال سوق خواهد داد.

بر اساس این گزارش: «با انگیزه تحریم چین و گسترش فناوری‌های انقلابی مانند دلارهای رمزنگاری‌شده و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، انتظار داریم که ایالات متحده در سال 2022 از ارزهای دیجیتال با مقررات مناسب و پیامدهای مربوط به افزایش قیمت استقبال کند. سکه های پایدار ممکن است به اشتباه نامگذاری شوند، زیرا اکثر آنها دلار را دنبال می کنند. عرضه نامحدود ارز فیات باید افزایش قیمت ها را حفظ کند، به ویژه در بیت کوین و اتریوم که عرضه محدودی دارند. این گزارش همچنین پیش بینی می کند که پذیرش ممکن است به دنبال افزایش بالقوه ارزش بیت کوین و اتریوم به دلیل کاهش مداوم بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده و بازده سهام پایین باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.