طبق گزارشی بیشتر مردم هنگ کنگ بجای خرید املاک واقعی، زمین های مجازی متاورس را خریداری میکنند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

طبق مقاله ساوت چاینا مورنینگ پست, زمین مجازی در کانون توجه تاجران و دلالان املاک در مقیاس بزرگ هنگ کنگ قرار دارد.

طبق گزارش، هم صاحبان املاک و هم تاجران املاک و مستغلات در هنگ کنگ علاقه مند به خرید قطعه زمین های مجازی درون بازی در متاورس های مختلف هستند. نویسنده، این علاقه به توطئه های مجازی را به کمبود اموال واقعی در هنگ کنگ نسبت می دهد. این جزیره به دلیل قیمت های فوق العاده بالای خانه اش شناخته شده است. در سه ماهه دوم سال 2021، میانگین قیمت خانه در هنگ کنگ به 1990 دلار در هر فوت مربع رسید.

در طول سال 2021، زمین در بازی های NFT محور تبدیل به گران ترین نوع دارایی دیجیتال شد. آکسی اینفینیتی، دسنترالند، سندباکس و غیره متاورس های مجازی ایجاد کردند که در آن یک قطعه زمین می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد. همچنین، امسال شاهد تعدادی رالی باشکوه از ارزهای دیجیتال اصلی پروتکل‌های متاورس بودیم. حتی در بحبوحه کاهش مداوم قیمت ارزهای دیجیتال، توکن‌های متاورس عملکرد خوبی داشتند: توکن مانا تقریباً تنها توکنی از 100 مورد برتر است که امروز سودهای دو رقمی را نشان می‌دهد. مانا امروز 12 درصد افزایش یافته است، در حالی که آکسی اینفینیتی در 24 ساعت گذشته 3.8 درصد افزایش یافته است.سندباکس نیز یک شبه 7 درصد جهش کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.