طبق گزارش Graysacale، متاورس می تواند دارای بازار تریلیون دلاری شود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گزارش جدیدی از Grayscale چشم انداز خوش بینانه این شرکت را در مورد آینده Web3 نشان می دهد. Grayscale گزارش تحقیقاتی ماه نوامبر خود را با تمرکز بر متاورس منتشر کرده است.

این شرکت، متاورس و وب 3 را یک فرصت درآمد تریلیون دلاری تخمین می زند. Grayscale Investments گزارش تحقیقاتی ماه نوامبر خود را روز چهارشنبه منتشر کرد که چشم انداز خوش بینانه این شرکت را در مورد اقتصاد متاورس و وب۳ پوشش می دهد.

این غول سرمایه گذاری پیش بینی کرد که متاورس می تواند در آینده یک بازار یک تریلیون دلاری باشد. این گزارش به تشریح «تزهای متا» Grayscale پرداخته است که در پی تکامل زیرساخت‌های اولیه اینترنت مانند Netscape به برنامه‌های متاورس آتی مانند Decentraland در 30 سال گذشته است. گری اسکیل اشاره کرد که با تکامل فناوری های مبتنی بر وب، مدت زمانی که افراد صرف استفاده از آنها می کنند افزایش می یابد. این شرکت گفت که بر این باور است که افزایش زمان صرف شده در فضای مجازی منجر به صرف هزینه بیشتر در فضاهای مجازی می شود. در این گزارش آمده بود: همانطور که بیشتر وقت خود را در این تجربیات دنیای دیجیتال می گذرانیم، پول بیشتری را نیز در این حوزه های دیجیتال صرف می کنیم تا موقعیت اجتماعی خود را در این جوامع آنلاین ایجاد کنیم.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.