طبق گفته کتی وود مدیر عامل ARK Invest ,دارندگان نهادی قوی در حال حرکت به سمت بیت کوین هستند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest می گوید که نهادهای بزرگ با دستان قوی با عجله وارد بیت کوین (BTC) می شوند.

وود در یک مصاحبه جدید با Barron’s می گوید که موسسات تا حدی به دلیل عدم همبستگی بیت کوین با سایر دارایی ها، چشمشان به بیت کوین است. ما می‌توانیم ببینیم چه کسی وارد می‌شود و به نظر می‌رسد که دارندگان قوی و نهادی در حال ورود به بیت‌کوین هستند.

چرا دارند وارد می شوند؟ زیرا همبستگی بازدهی بین ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، و سایر دارایی ها سهام، اوراق قرضه، ارزها، کالاها ,بسیار کم است. مطالعات به ما می‌گویند که اگر همبستگی کم بازدهی بین دارایی‌ها وجود داشته باشد، خرید آن دارایی با همبستگی کم، بازدهی را افزایش داده و ریسک را در طول زمان کاهش خواهد داد. وود در حالی که نسبت به بیت کوین صعودی بود، گفت که روند شرکت هایی مانند تسلای ایلان ماسک که آن را به ترازنامه خود اضافه کردند، او را شگفت زده کرد.

«آنچه را که در زمان مطالعه خود در مورد بیت کوین انتظار نداشتیم، موسسات، عمدتاً شرکت ها، شروع به تنوع بخشیدن به پول نقد خود در ترازنامه به بیت کوین کنند.» وود پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین قبلی خود را 500000 دلار حفظ کرد و گفت که افزایش سرمایه‌گذاری نهادی می‌تواند آن را به واقعیت تبدیل کند. دلیل اینکه ما از علامت 500000 دلاری برای هدف قیمت بیت کوین استفاده کرده ایم این است که اگر سرمایه گذاران نهادی وارد بیت کوین شوند و 5 درصد از کیف پول خود را به آن اختصاص دهند، طبق برآورد ما بیت کوین 500،000 دلار افزایش خواهد یافت. ما می‌توانیم با بررسی تحلیل‌های زنجیره‌ای بگوییم که این اتفاق می‌افتد.”

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.