ا"/>

طرح مالیاتی بایدن، بیت کوین و بازار altcoin را ناراحت می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

افزایش اخیر مالیات بر افزایش سرمایه توسط رئیس جمهور جو بایدن می تواند دلیل افت قیمت بیت کوین و آلت کوین باشد. به نظر می رسد این افزایش باعث ایجاد حس سرخوردگی در مورد این دارایی های مجازی به سرمایه گذاران شده است ، بنابراین باعث می شود قیمت سکه برای اولین بار از مارس به زیر مارک 50،000 دلار کاهش یابد.

همتایان BTC. آوریل 23،2021 تنها توضیح منطقی برای این اقدام ممکن است این باشد که سرمایه گذاران می خواهند دارایی های دیجیتالی (مانند BTC ، BNB ، ETH) را با بیشترین سود تخفیف دهند که آنها را برای نرخ مالیات بالاتر واجد شرایط می کند. در حال حاضر ، خدمات درآمد داخلی (IRS) پرداخت کنندگان مالیات را ملزم می کند هرگونه معامله مربوط به ارزهای دیجیتال را در اسناد مالیاتی خود ثبت کنند ، در نتیجه منجر به کاهش گسترده دارایی هایی می شود که سرمایه گذاران در حال حاضر تمایل به نگهداری آنها دارند.

با توجه به اینکه چندین کارشناس مالیات ادعا می کنند مالیات دهندگانی که بیش از یک سال دارایی های رمزنگاری دارند باید مالیات سود سرمایه بیشتری بپردازند ، سرمایه گذاران به طور فزاینده ارزهای رمزنگاری شده Bitcoin ، BNB ، Ethereum را بارگیری می کنند.

در حالی که این حرکت از نظر کارشناسان و تحلیلگران مختلف زودگذر است ، در حال حاضر بازار رمزنگاری را با بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین به ترتیب 10.07٪ ، 10.89٪ و 11.65٪ کاهش می دهد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.