عضو مجمع لندن خواستار ممنوعیت تبلیغات ارز دیجیتال در قطارها و اتوبوس ها شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سیان بری، یکی از رهبران سابق حزب سبز انگلیس و ولز و عضو فعلی مجمع لندن، به دنبال سرکوب تبلیغات ارز دیجیتال در حمل و نقل عمومی است.

بر اساس یک پست یکشنبه در توییتر، بری گفت که به صدیق خان شهردار لندن توصیه می‌کند همه تبلیغات رمزنگاری را در شبکه حمل‌ونقل شهر، از جمله بسیاری از خدمات ریلی و اتوبوسی، ممنوع کند. درخواست عضو مجمع برای اقدام پس از پروژه نمادین فلوکی اینو اعلام شد که “حمله کاملی به سیستم حمل و نقل عمومی لندن” با پوسترهایی در قطارها و اتوبوس های زیرزمینی انجام خواهد داد.

بری در مصاحبه ای با گاردین گفت:«من فکر نمی‌کنم تبلیغات ارزهای دیجیتال باید در شبکه باشد. آنها غیر اخلاقی هستند.»

پایتخت بریتانیا با تبلیغات کریپتو غریبه نیست، زیرا خانه تعدادی صرافی و پروژه است. توکن هایی از جمله Richard Heart’s HEX قبلاً شهر را برای تبلیغات در روزنامه ها، حمل و نقل عمومی و حتی در طول رویدادهای ورزشی هدف قرار داده بودند. سال گذشته، بایننس قبل از راه‌اندازی بازوی بریتانیایی خود، شهر را در تبلیغات خود قرار داد.

اگرچه بسیاری از این کمپین‌ها بدون حادثه پیش رفته‌اند، به نظر می‌رسد نگرانی‌های بری بر طرح‌های احتمالی «پمپ و تخلیه» متمرکز است، که در آن تبلیغات برای یک پروژه به طور بالقوه می‌تواند باعث شود تعداد زیادی از لندنی‌ها به خرید توکن‌ها بپردازند و تنها تعداد کمی از سرمایه‌گذاران سود ببرند. اداره استانداردهای تبلیغاتی بریتانیا در ماه مه کمپین صرافی رمزارز Luno را با این ادعا که بیانیه شرکت «زمان خرید است» در تبلیغات می‌تواند این تصور را ایجاد کند که سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین «ساده و در دسترس» است، مسدود کرد.

بری گفت: «من می‌خواهم تبلیغات را به روش‌های مختلف پاک کنم، از جمله حذف آگهی‌های خودروها و خطوط هوایی». محصولات مالی پرخطر، مانند قمار، بخشی از این سیاست هستند. من نمی‌خواهم ارزهای دیجیتال را کاملاً ممنوع کنم و قدرتی برای این کار ندارم.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.