علاقه زیاد به بیت کوین می تواند موسسات را به هودلرهای بلند مدت تبدیل کند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین پس از ماه ها تلاش ، سرمایه 1 تریلیون دلاری بازار خود را پس گرفت. قیمت پایین بیت کوین فرصتی بود که نه تنها موسسات بلکه معامله گران خرده فروشی جیب خود را پر کنند. این امر در معاملات عظیم روی بلاک چین قابل مشاهده بود.

همانطور که در داده های ارائه شده توسط Glassnode مشخص شده است ، طی ماه گذشته معاملات گسترده بیش از 10 میلیون دلار در شبکه انجام می شد. به گفته ناظر بازار و روزنامه نگار بلاک چین ، کالین وو ، این درصد بیشتر از 70 درصد فراتر رفته و رکورد بالایی را ثبت کرده است.

نکته قابل توجه این است که این افزایش در زمان وقوع بازار پس از ممنوعیت رمزنگاری چین صورت گرفت. ماینرها بیرون رفتند و معامله گران سرانجام پایگاهی پیدا کردند ، که می تواند باعث شود قیمت به بالاترین حد قبلی خود برسد. با این حال ، معیار به تنهایی نمی تواند وضعیت بازار بیت کوین را تعیین کند زیرا ناظران بازار به ۳ نهنگ در حال تخلیه تقریبا 50،000 سکه در چند روز گذشته اشاره کردند.

در همین حال ، دیگران نیز از ترس سقوط بزرگترین دارایی دیجیتالی ابراز نگرانی کردند. JP Morgan Chase اخیراً توجه مشتریان خود را به سمت بیت کوین جلب کرده است. شرکت بانکی سرمایه گذاری آمریکایی اعلام کرد که به نظر می رسد بیت کوین در برابر تورم بهتر از طلا محافظت می شود. JP Morgan در یادداشت خود اعلام کرد ، “ظهور مجدد نگرانی های تورمی در بین سرمایه گذاران باعث افزایش علاقه به استفاده از بیت کوین به عنوان پرچین تورم شده است. به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی در حال بازگشت به بیت کوین هستند و شاید آن را به عنوان محافظ تورمی بهتر از طلا تلقی کنند. “

این بانک همچنین تأکید کرد که سرمایه گذاران نهادی اخیراً از طلا به بیت کوین بازگشتند. در حالی که BTC در ده سال گذشته با میانگین CAGR بیش از 200 درصد شکوفا شده است ، طلا در یک دهه گذشته حرکت نکرده است.

JP Morgan سه دلیل اصلی پشت رالی BTC را ذکر کرد. اولین مورد ، “تضمین های اخیر سیاست گذاران آمریکایی مبنی بر عدم تمایل به پیروی از اقدامات چین در جهت ممنوعیت استفاده یا استخراج ارزهای رمزنگاری شده است.”

دومی ، “ظهور مجدد نگرانی های تورمی در بین سرمایه گذاران”

و سوم ، “افزایش اخیر شبکه Lightning و راه حل های پرداخت لایه دوم با تصویب بیت کوین از السالوادور”.

نمی توان محبوبیت بیت کوین را در مواجهه با سختی ها انکار کرد. ممنوعیت رمزنگاری چین باعث شد حرکت بازار کند شود اما به محض اینکه فعالان بازار خود را با این تغییر وفق دادند ، جهش دیگری از رشد مشاهده شد. بنابراین ، ممکن است آینده فوری بیت کوین قابل درک نباشد ، اما موسسات ممکن است به هودلرهای بلند مدت تبدیل شوند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.