غول جستجوی گوگل ممنوعیت 2018 تبادل رمزگذاری ، تبلیغات کیف پول را لغو می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

خط مشی جدید به شرکت هایی که موانع نظارتی سختگیرانه را پاک کرده اند امکان ارسال تبلیغات را می دهد.

روز چهارشنبه ، در اقدامی غافلگیرانه ، شرکت تبلیغاتی آنلاین گوگل خط مشی تقریباً سه ساله ای را مبنی بر ممنوعیت استفاده از مبادلات ارزهای رمزپایه از خدمات تبلیغاتی خود برداشت.
در صفحه پشتیبانی شرکت در یک به روزرسانی خط مشی آمده است: “از 3 آگوست ، تبلیغ کنندگان ارائه دهنده مبادلات Cryptocurrency و کیف پول هایی که ایالات متحده را هدف قرار می دهند ، ممکن است آن محصولات و خدمات را تبلیغ کنند ، درصورتی که شرایط زیر را داشته باشند و توسط Google تأیید شوند.”
شرایط مورد نیاز برای مبادلات باید شامل ثبت نام در “FinCEN به عنوان یک تجارت خدمات پول و حداقل با یک ایالت به عنوان فرستنده پول” یا “یک نهاد بانکی فدرال یا ایالتی رسمی” باشد.
با این حال ، سیاست جدید در اکثر قریب به اتفاق موسسات رمزنگاری را باز نمی کند ، زیرا “تبلیغات برای پیشنهادات اولیه سکه ، پروتکل های معاملات DeFi یا در غیر این صورت خرید ، فروش یا تجارت ارزهای رمزپایه یا محصولات مرتبط با آن” همچنان ادامه دارند ممنوع باشد تجمع کنندگان اخبار و نمودارها و همچنین “سیگنال ها” و خدمات تجزیه و تحلیل نیز در لیست سیاه تبلیغات باقی می مانند.
سیاست های Google در مورد تبلیغات رمزنگاری اغلب متناقض بوده و در برخی موارد ، کارشناسان آنها را “ناعادلانه” خطاب کرده اند. در طول سال 2018 ، غول جستجو با منع تبلیغات مبادله ای در یک لحظه “اتریوم” را به عنوان کلمه ای در لیست سیاه تبلیغات قرار می داد و علی رغم سیاست های سختگیرانه ، اما گاهی اوقات به پروژه های کلاهبرداری اجازه می داد که از بین بروند.
سیاست جدید تبلیغات به این معنی است که ممکن است به زودی علاقه مندان به رمزنگاری مستقر در ایالات متحده با تبلیغات بمباران شوند.
Binance.US و FTX در حال حاضر در تلاشند تا سهم بازار خود را در ایالات متحده بدست آورند ، به ویژه FTX ، مایل است هزینه های خود را برای مکان های تبلیغاتی غیر متعارف هزینه کند.
در اوایل سال جاری ، اعلام شد که FTX حق نامگذاری به خانه انجمن ملی بسکتبال در میامی هیت را تا سال 2040 خریداری کرده است که به زودی FTX Arena خواهد بود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.