فروشنده خودروهای هوستون می خواهد خرید خودروهای لوکس را از طریق وام های بیت کوین ارائه دهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این شرکت اعلام کرده است که قبلاً اولین خودروی لوکس خود را به نام رولز رویس گوست از طریق بیت کوین به فروش رسانده است.

شرکتPost Oak motor carsو شرکت نگهبانی رمزارز NYDIG اخیراً شراکتی را اعلام کردند که به تاجرین خودرو مستقر در هیوستون امکان می‌دهد وسایل نقلیه را از طریق وام‌های بیت کوین بفروشند.

مشارکت با شرکت خدمات مالی متمرکز بر بیت کوین به مشتریان POMC امکان دسترسی به مجموعه کاملی از خدمات بیت کوین (BTC) از جمله نگهداری و وام را می دهد. ادغام بیت کوین در عملیات تجاری شرکت در این اطلاعیه آمده است: «این همکاری POMC را قادر می‌سازد تا به مشتریان امکان دسترسی به راه‌حل نگهداری 100% نگهداری سردخانه در درجه سازمانی NYDIG را بدهد. طبق این بیانیه مطبوعاتی که توضیح می‌دهد مشتریانی که نمی‌خواهند بیت کوین خود را بفروشند، می‌توانند با استقراض دلار به بخشی از ارزش آن دسترسی داشته باشند، «محصول به مشتریان نیازی به پرداخت سود در طول عمر وام ندارد». استفاده از بیت کوین به عنوان وثیقه به لطف پلتفرم فول استک NYDIG، به POMC این امکان را می‌دهد تا از دارایی‌های خزانه‌داری بیت‌کوین ارزشمند خود برای تامین مالی توسعه بیشتر استفاده کند و به کارمندان این شرکت اجازه دهد بخشی از چک‌های حقوق خود را به بیت‌کوین اختصاص دهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.