فعالیت آدرس اتریوم در ماه اکتبر در بحبوحه رشد تقاضا تقریباً 50 درصد رشد کرده است

neda
1 سال قبل
اتریوم

افزایش پایدار اخیر در ارزش ارز دیجیتال رتبه دوم، اتریوم، منجر به افزایش فعالیت شبکه ثبت دارایی شده است.

بر اساس داده های زنجیره ای ارائه شده توسط Santiment، در اکتبر، فعالیت آدرس شبکه اتریوم پس از سقوط شدید در اواخر سپتامبر، 48 درصد افزایش یافت. در همین بازه زمانی، ارزش اتریوم با رشدی حدود 43 درصدی از اکتبر به رکورد جدیدی رسیده است.

اتریوم که رتبه دوم را در اختیار دارد، علیرغم سقوط به حدود 1780 دلار در 21 ژوئیه، توانسته است روند صعودی خود را حفظ کند. فعالیت شبکه به طور بالقوه نشان دهنده نقش اتریوم در اکوسیستم رمزنگاری به عنوان بلاک چین غالب است که برای ساخت هزاران برنامه غیرمتمرکز (dApps) استفاده می شود.

تحت این شبکه، حوزه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از سریع‌ترین دامنه‌ها هستند. این دو محصول منجر به ثبت افزایش ورودی سرمایه توسط اتریوم شده است که به معنای افزایش ارزش بازار است. علاوه بر این، سیستم تحت ارتقاء قرار گرفته است تا آن را سریعتر و کارآمدتر کند. برخی از ارتقاهای قابل توجه در شبکه شامل EIP 1559 اتریوم است که در ماه آگوست پیاده سازی شد. با به‌روزرسانی‌ها، شبکه بخشی از هزینه‌های پرداخت شده به ماینرها را کاهش داد و انتشار خالص را به عنوان تابعی از استفاده از شبکه کاهش داد. ارتقاها همچنین در راستای تغییر به سمت پروتکل اثبات سهام است.

پیش از این تغییر، شبکه احتمالاً هجوم کاربران جدیدی را تجربه می‌کند که می‌خواهند پول نقد را دریافت کنند. همانطور که قبلا توسط Finbold گزارش شده بود، ارزش سپرده های قراردادی ETH2.0 در ماه آگوست به رکورد 20.7 میلیارد دلار رسیده بود. در این خط، ارتقاء Altair Beacon Chain موفقیت آمیز ظاهر شد و 98.7 درصد از گره ها در طول راه اندازی به روز شدند. این ارتقا به طور گسترده به عنوان یک گام مهم در جهت تحقق اتریوم 2.0 تلقی می شود.

در زمان انتشار، دارایی با قیمت 4603 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته اندکی حدود 1 درصد سقوط کرده بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.