فهرست جدید سولانا در ترمینال بلومبرگ آغاز به کار کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سولانا به عنوان یکی از پرسودترین سکه‌ها در زمان‌های اخیر با روایت قوی پشتوانه دوام آن ظاهر شده است. برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای این آلتکوین، شاخص سولانا در 15 نوامبر منتشر شد. پس از بیت کوین [BTC] و اتریوم [ETH]، سولانا اکنون به سومین ارز دیجیتال با شاخص مستقل تبدیل شده است. 

بلومبرگ LP و گلکسی دیجیتال امروز شاخص جدیدی را برای مجموعه محصولات داده دارایی های رمزنگاری خود منتشر کردند. آخرین مورد به سولانا اختصاص دارد.

 تیم گرانت، رئیس گلکسی اروپا، از راه‌اندازی شاخص جدید گلکسی سولانا بلومبرگ خبر داد و فاش کرد که اکنون در ترمینال فعال است. جالب اینجاست که این پنجمین شاخص در خانواده شاخص‌های گلکسی بلومبرگ است. همکاری این دو نهاد به سال 2018 باز می‌گردد. از آنجایی که بخش مالی غیرمتمرکز همزمان با بازار صعودی افزایش یافت، این دو شاخصی را با تمرکز بر DeFi در آگوست امسال راه‌اندازی کردند.

تقریباً 400 هزار کاربر بلومبرگ در سراسر جهان اکنون می توانند از آن استفاده کنند. این پنجمین شاخص گلکسی سولانا بلومبرگ است.گرانت با بیان جزئیات این شاخص، اظهار داشت: «علاوه بر این، راه‌اندازی این شاخص اهمیت بیشتری پیدا کرده است، زیرا این اولین منبع قیمت‌گذاری در سطح سازمانی برای سولانا است که به محصولات ثبت‌شده مبتنی بر سولانا در حوزه‌های قضایی خاصی که به منبع قیمت‌گذاری جهانی نیاز دارند اجازه می‌دهد.»

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.