قانونگذاران ایالات متحده از گنسلر، رئیس SEC می‌خواهند تا ETF بیت کوین را تأیید کند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

نمایندگان ایالات متحده، تام ایمر و دارن سوتو، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار و رئیس آن، گری گنسلر، می خواهند تا یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را تایید کنند.

در نامه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد، اِمر و سوتو این سؤال را مطرح کردند که چرا SEC راه را برای ETF‌های بیت‌کوین مرتبط با معاملات آتی باز کرده است، اما نه آن‌هایی که در واقع خود بیت‌کوین را در اختیار دارند.

فهرست تاریخی ETF بیت کوین ProShares که ماه گذشته انجام شد، راه را برای عرضه چندین محصول مشابه دیگر در ایالات متحده برای اولین بار هموار کرد. همانطور که دو عضو کنگره خاطرنشان کردند: ماه گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اجازه داد تجارت برای دو صندوق معامله آتی بیت کوین (ETF) که قرار گرفتن در معرض قراردادهای آتی بیت کوین معامله شده با CME را فراهم می کند، آغاز شود. در حالی که این یک گام رو به جلو برای میلیون ها آمریکایی است که تقاضا دارند. دسترسی به روش‌های ساده برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، این محصولات به‌طور بالقوه بسیار بی‌ثبات‌تر از ETF بیت‌کوین هستند و ممکن است به دلیل حق بیمه‌ای که معمولاً معاملات آتی بیت‌کوین با آن معامله می‌شود، و همچنین هزینه‌های قراردادهای آتی در هر ماه، کارمزدهای بسیار بالاتری را به سرمایه‌گذاران تحمیل کنند. ” این نامه ادامه می‌دهد: «ما می‌پرسیم که اگر اجازه دادید در یک ETF بر اساس قراردادهای مشتقات را داشته باشید، چرا به همان اندازه یا راحت‌تر اجازه نمی‌دهید که تجارت در ETF بر اساس بیت‌کوین نقطه‌ای آغاز شود». ETF های نقدی بیت کوین مستقیماً بر اساس دارایی است که ذاتاً محافظت بیشتری برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. با توجه به منبع، محتوای نامه تعجب آور نیست. هم اِمر و هم سوتو از طرفداران کریپتو در کنگره هستند و قوانینی را تالیف کرده‌اند که محدوده مقررات پیرامون این فناوری در ایالات متحده را روشن می‌کند. این دو در پایان گفتند: “SEC در موقعیتی است که ETF های آتی بیت کوین را تایید می کند، همانطور که در معاملات این محصولات منعکس می شود، بنابراین باید در موقعیتی باشد که ETF های بیت کوین را تایید کند.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.