قهرمان فوتبال ایتالیا اینترمیلان قرارداد 100 میلیون دلاری با یک شرکت بلاک چین را امضا کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

FC Internazionale Milano و Zytara Labs اعلام کردند که قرارداد مشارکت چند ساله 85 میلیون یورویی (100 میلیون دلار) با محصول بنیاد Digitalbits بسته شده است. 

این نهادها در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح دادند که این همکاری می تواند برنامه اینتر را برای گشودن به روی مخاطبان دیجیتالی ، جهانی و نماینده گروه های سنی مختلف تسهیل کند. این شرکت به کاربران اجازه می دهد تا به محصولات مبتنی بر ارز دیجیتال دسترسی پیدا کنند. این برنامه اصلی ترین نقطه فروش بلیط بازی خانگی اینتر خواهد بود.

غول فوتبال ایتالیایی می خواهد پرداخت های رمزنگاری شده را با سکه XDB ، هم در ورزشگاه و هم از طریق فروشگاه های آنلاین و فیزیکی خود در سراسر میلان ، معرفی کند.شرکا اعلام کردند که قصد دارند از بلاک چین Digitalbits برای ایجاد کارت های پخش دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) برای طرفداران متعدد Nerazzurri در سراسر جهان استفاده کنند.

مطابق با شرایط همکاری ، نام تجاری Digitalbits حامی جدید تیم فوتبال اروپا می شود.لوگوی این ارز رمزنگاری شده در همه پیراهن های اینتر برای تیم های اول مردان و زنان و تیم های Primavera و جوانان در تمام مسابقات رسمی داخلی و بین المللی ظاهر می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.