قهرمان NBA, کفش های ورزشی خود را از طریق کلکسیون های NFT به فروش میرساند

neda
1 سال قبل
NFT

در 14 دسامبر، قهرمان سه گانه NBA و MVP,استفن کری، 2974مین پرتاب سه امتیازی خود را به ثمر رساند و رکورد نهایی را توسط تالار مشاهیر ری آلن شکست. در سال 2021، این لحظه هیچ شانسی برای اجتناب از جاودانه شدن از طریق کلکسیون های دیجیتالی ندارد. برای جشن گرفتن این دستاورد برجسته، کری از گلدن استیت وریرز تصمیم گرفت کفش های کتانی را که در طول بازی رکوردشکنی پوشیده بود، عرضه کند. به این ترتیب، 2974 NFT که کفش Genesis Curry Flow توسط Under Armor را به نمایش می‌گذارند برای فروش در بازارهای کلکسیونی دیجیتال آماده شدند.

به گفته نمایندگان Under Armor، همه کفش ها را می توان در سه متاورس استفاده کرد: Gala Games، Decentraland و Sandbox. به گفته منابع ESPN، 200 NFT به افرادی که آقای کری را در سفر او دنبال کردند، از جمله مربیان، دوستان، معلمان و جامعه هواداران جنگجویان، اهدا خواهد شد. در حالی که قیمت های اولیه از 333 دلار شروع می شد، در حال حاضر، NFT های آقای کری در OpenSea با حق بیمه های هنگفت معامله می شوند. علاقه مندان به NFT می توانند گران ترین کالای این مجموعه را به قیمت 91000 دلار خریداری کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.