قوانین مالیات بر ارزدیجیتال هند روز پنج شنبه تصویب میشود

neda
6 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

▪️قوانین مالیاتی پیشنهادی هند احتمالاً پنجشنبه به قانون تبدیل می شود

لایحه مالی هند، که شامل قوانین پیشنهادی برای مالیات بر کریپتو است، قرار است روز پنجشنبه در پارلمان ارائه شود. لایحه مالی هند، قانونی که شامل قوانین پیشنهادی در مورد مالیات کریپتو است، قرار است عصر پنجشنبه در پارلمان تصویب شود. به گفته آگاهان از رویه‌های مجلس، هرگونه کاهش موضع‌گیری دولت در اصلاحیه‌های این لایحه وجود خواهد داشت که به مجلس سفلی ارائه می‌شود و به دنبال آن هر یک از اصلاحات رای‌گیری می‌شود. انتظار می رود این لایحه تا پایان روز به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

شهناز احمد از اندیشکده سیاسی ویدی لگال گفت: «مگر اینکه تغییرات عمده ای در اولین لایحه مالی پیشنهادی ایجاد شود، تصویب این لایحه صرفاً رسمی است. پیشنهادات مالیاتی رمزنگاری شامل 30 درصد مالیات بر عایدی سرمایه، 1 درصد مالیات کسر شده در مبدا (TDS)، عدم جبران ضرر و مالیات بر هدایا است. ساب هاش گرگ گفت: “من انتظار ندارم که دولت در پیشنهادات مربوط به 30 درصد مالیات بر عایدی سرمایه، 1 درصد TDS یا سایر جنبه های پیشنهادات مالیاتی که نیاز به شفافیت دارند، مانند جبران زیان، تغییری ایجاد کند.” دبیر سابق بخش امور اقتصادی وزارت دارایی، که اولین گزارش دولت را برای پیشنهاد اقداماتی در مورد ارزهای رمزپایه انجام داد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.