قیمت آدا کاردانو با وجود راه اندازی قراردادهای هوشمند پیشرفت قابل توجهی نکرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

با وجود ایجاد اشتیاق برای هارد فورک آلونزو، قیمت آدا کاردانو از زمان عرضه آن منفی شده است. در حالی که اتریوم و بیت کوین در دو ماه گذشته چندین بار به بالاترین سطح خود رسیده اند، کاردانو از ماه سپتامبر اوج جدیدی را به ثبت نرسانده است.

به نظر میرسد راه‌اندازی قراردادهای هوشمند جریان مثبتی برای این ارز نداشته و ارزش بازار آن همچنان رو به کاهش است. از 2 سپتامبر 2021، قیمت ADA به بیش از 3 دلار رسید و ارزش بازار آن تقریباً از 100 میلیارد دلار گذشت. به دنبال آن در 7 سپتامبر همراه با بقیه بازار ارز، زمانی که قانون بیت کوین السالوادور اجرایی شد، کاهش شدیدی داشت.

کمتر از یک هفته بعد، Input Output،تیم پشتیبان کاردانو، استقرار ارتقاء آلونزو را تایید کرد. این امر با استفاده از چارچوب پلوتوس، سازگاری قراردادهای هوشمند را به شبکه آورد. قیمت آدا پس از آن شاهد کاهش قیمت به 2.71 دلار بود اما در روز بعد به زیر 2.50 دلار کاهش یافت. از آن زمان همه چیز برای کاردانو نسبتا نزولی بوده است.

آدا در ماه اکتبر نتوانست پیشرفت کند و به طور پیوسته به پایین ترین قیمت خود در 90 روز کاهش یافت.ارزش بازار آن اکنون زیر 50 میلیارد دلار است و جایگاه خود را به عنوان یکی از 5 ارز دیجیتال برتر از دست داده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.