قیمت اتریوم، دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، رکورد تاریخی پیشین خود را شکست و تا ۲,۱۵۰ دلار پیش رفت. پیش از این، بالاترین رکورد اتریوم ۲,۰۴۱ دلار بود که ۱۹ فوریه (۱ اس"/>

قیمت اتریوم به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

pouyamexchangeadmin
1 سال قبل
اتریوم

قیمت اتریوم، دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، رکورد تاریخی پیشین خود را شکست و تا ۲,۱۵۰ دلار پیش رفت. پیش از این، بالاترین رکورد اتریوم ۲,۰۴۱ دلار بود که ۱۹ فوریه (۱ اسفند ۹۹) ثبت شد. در زمان نگارش این گزارش، هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمت ۲,۱۱۵ دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.

به گزارش کوین تلگراف، اتریوم پس از آخرین رکوردی که ثبت کرده بود، دو بار دچار اصلاح در نمودارهای روزانه شد که در روند اصلاحی دوم شاهد کف قیمت بالاتری بود. چند روز پس از ثبت رکورد ۲,۰۴۱ دلاری، دومین ارز دیجیتال برتر بازار تا حدود ۱,۲۹۳ دلار سقوط کرد. در ۱۳ مارس (۲۳ اسفند)، قیمت این دارایی دیجیتال مجدداً تا حدود ۱,۹۴۳ دلار اوج گرفت تا طی چند روز بعد، شاهد افت دیگری تا محدوده ۱,۵۴۶ دلار باشد.

کوین مارکت کپ اتریوم را در رتبه دومین دارایی دیجیتال بزرگ بازار جای می‌دهد. این ارز دیجیتال با ارزش بازاری حدوداً برابر با ۲۴۳ میلیارد دلار در زمان نگارش این مطلب، با اختلاف بالاتر از سومین ارز دیجیتال برتر، بایننس کوین، قرار دارد؛ با این حال، برای رقابت با ارزش بازار ۱.۱ تریلیون دلاری بیت کوین هنوز راه زیادی پیش روی آن است.    

طی چند ماه گذشته و همراه با انتقال به اتریوم ۲.۰ (Eth2)، دومین دارایی برتر بازار در کانون توجه اخبار قرار داشته است. در این بین، نمی‌توان نقش اتریوم را هم در امور مالی غیرمتمرکز یا به‌اختصار دیفای (DeFi) در افزایش این شهرت و محبوبیت نادیده گرفت. هدف کلیدی اتریوم ۲.۰ افزایش مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم و انتقال کامل بلاک چین این شبکه به الگوریتم اثبات سهام طی ماه‌های آینده است.

روند صعودی قیمت اتریوم با رشد کلی بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال همراه شده است. در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین در محدوده‌ای نزدیک به ۶۰,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.