قیمت اتریوم به 4 هزار دلار نزدیک می شود! به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی صعودی هستند

neda
1 سال قبل
اتریوم

در 24 ساعت گذشته ، بازار سبز بود. قیمت اتریوم 4.04 درصد و بیت کوین 3.74 درصد افزایش یافته است. اوایل ، ارز رمزنگاری شده اتریوم وارد مرحله صعودی کمی شد و به نظر می رسد قیمت اتریوم سطح 3800 دلار را زیر پا گذاشته است. در چند روز گذشته ، ETH پیشرفت قابل توجهی داشته است و سکه در حال حاضر در حال نزدیک شدن به آزمایش آستانه 4 هزار دلار است. عقب نشینی کند چند روزه از سد تا مرز 3400 دلار قابل مشاهده بود. 

در اوایل این هفته پس از تلاش های متعدد برای شکستن پایه ، یک بنیان محکم ساخته شد. به گفته تحلیلگر مشهور مایکل ون دو پوپه ، ماه دسامبر اغلب زمان ایده آل برای خرید آلت کوین است. او ادعا می کند که اگر تاریخ تکرار شود ، ممکن است 200 درصد از ETH/BTC $ به سمت منطقه ATH از آنجا حرکت کنیم ، اما ابتدا یک عقب نشینی بزرگتر وجود دارد در حالی که #بیت کوین به عملکرد خوب خود ادامه می دهد.

Fundstrat ، یک شرکت تحقیقاتی مالی مستقل ، اخبار مهیجی برای طرفداران اتریوم دارد. بر اساس تحقیقات فنی این شرکت ، اتریوم در آستانه حمله گاوهاست که آن را از بالاترین رکورد قبلی خود خارج خواهد کرد.

به گفته Fundstrat ، سهم اتریوم از مرز 4000 دلار عبور می کند. حرکت متقاعدکننده بالای 4030 دلار ، گاوها را تقویت می کند و این سکه را در بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 4950 دلار قرار می دهد. 

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.